“Daugavpils Universitāte” un “Liepāja” izcīna uzvaras Baltijas līgas elites grupā

17/10/2021 20:49

Svētdien trīs Latvijas sieviešu basketbola komandas aizvadīja izbraukuma spēles Baltijas Sieviešu basketbola līgas (BSBL) elites grupā, divām no tām svinot uzvaras. “Daugavpils Universitāte” (DU) izbraukumā ar rezultātu 58:51 (51:10, 17:17, 9:12, 17:12) pret Tallinas “TalTech”/”Nordraid” izcīnīja pirmo uzvaru šosezon.

Daugavpils komandā ar 15 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām izcēlās Valērija Baranovska, bet “double-double”, gūstot 12 punktus un savācot desmit atlēkušās bumbas, pievienoja Darja Semiļetņikova.

“Liepāja” viesojās pie “Tallinas Universitātes”, kur izcīnīja uzvaru ar rezultātu 70:63 (8:11, 22:14, 23:17, 17:21). Liepājnieču rindās Maija Gertsone izcēlās ar 19 punktiem un piecām rezultatīvām piespēlēm, bet 13 punktus un septiņas atlēkušās bumbas pievienoja Elvija Veršele.

Savukārt BJBS “Rīga/Juniores”/LU izbraukumā Klaipēdā ar rezultātu 43:80 (11:19, 14:16, 7:26, 11:19) atzina Klaipēdas “Neptūnas” pārākumu. Rīgas komandā rezultatīvākā ar 16 gūtajiem punktiem bija Estere Petrus, bet Nikola Priede pievienoja deviņus punktus.

Baltijas līgas elites grupas turnīrā piedalās 12 komandas – pa piecām no Latvijas un Lietuvas, kā arī divas no Igaunijas. Pēc divu apļu turnīra divas labākās komandas kvalificēsies finālčetrinieka turnīram, savukārt 3.-6.vietas ieguvējas ceturtdaļfināla sērijās noskaidros vēl divas “Final” 4 dalībnieces.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Dāvis Bertāns
07/12/2021 07:25

Bertāns nospēlē vien trīs minūtes, “Wizards” ziņo par latvieša veselības problēmām (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” ar 110:116 zaudēja Indiānas “Pacers”. Mača sākumā klubs no ASV galvaspilsētas izvirzījās vadībā, taču pēc pirmās ceturtdaļas pārsvars bija…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…