Dāvim Bertānam 60% precizitāte tālmetienos un uzvara, “Spurs” iemūžina Džinobili numuru (VIDEO)

29/03/2019 07:10

Dāvis Bertāns piektdien pēc Latvijas laika guva deviņus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, palīdzēdams Sanantonio “Spurs” komandai izcīnīt uzvaru.

“Spurs” savā laukumā ar rezultātu 116:110 (27:28, 17:25, 40:28, 32:29) pārspēja Klīvlendas “Cavaliers”, izcīnot otro uzvaru pēdējās trīs spēlēs.

Pirms šī mača Sanantonio iemūžināja komandas leģendas Manu Džinobili spēļu kreklu ar 20. numuru. Argentīnietis 16 “Spurs” vienībā pavadīto sezonu laikā palīdzēja teksasiešiem izcīnīt četrus NBA čempiontitulus.

Bertāns šajā mačā laukumā pavadīja 15:41 minūti, grozā raidot trīs no pieciem tālmetieniem.

Viņa kontā bija arī četras atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles, divas kļūdas un trīs piezīmes. “Spurs” ar Bertānu laukumā ielaida par sešiem punktiem vairāk nekā iemeta.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Demars Derozans, bet 19 punktus guva Braiens Forbss.

Viesiem 24 punktus guva Kolins Sekstons, bet 18 punktus pievienoja Kevins Lavs.

Bertāns savus pirmos divus tālmetienu guva trešās ceturtdaļas pēdējās divarpus minūtēs, panākdams 79:73 un 84:81. Ceturtās ceturtdaļas pirmajās minūtēs rūjienietis izcēlās ar pāris rezultatīvām piespēlēm un pievienoja vēl vienu “trejaci”, kas ļāva panākt jau 97:88.

Tiesa, viesi atspēlējās un vēl trīs minūtes pirms pamatlaika beigām bija priekšā, bet Rūdijs Gejs ar tālmetienu atguva vadības grožus mājiniekiem, “Spurs” nosargājot dažu punktu handikapu un svinot uzvaru.

“Spurs” ar 44 uzvarām 76 spēlēs Rietumu konferencē ieņem astoto vietu, kamēr “Cavaliers” ar 19 panākumiem 74 mačos ir priekšpēdējās Austrumos.

Sanantonio basketbolisti nākamo spēli aizvadīs svētdien, kad savā laukumā uzņems Sakramento “Kings”.