Dāvim Bertānam labākais +/- rādītājs mačā, “Spurs” gūst jau astoto uzvaru pēc kārtas (VIDEO)

17/03/2019 07:37

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) jau astoto panākumu pēc kārtas šonakt guva Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio “Spurs”, kas savā laukumā ar rezultātu 108:103 pārspēja citu Rietumu konferences “play-off” vienību Portlendas “Trail Blazers”.

Bertāns cīņā iesaistījās no rezervistu soliņa un nospēlētajās 20 minūtēs palīdzēja ar gūtiem septiņiem punktiem (1p. 4/4, 3p. 1/3), piecām atlēkušajām bumbām, divām rezultatīvām piespēlēm un pārliecinoši labāko +/- rādītāju “Spurs” komandā +17.

Rezultatīvākais mājinieku sastāvā ar 21 punktu un astoņām bumbām zem groziem bija Demars Derozans, bet pa 13 punktiem pievienoja Deriks Vaits un Rūdijs Gejs. Savukārt “Trail Blazers” no zaudējuma neglāba arī Demiena Lilarda 34 punkti. Otrs Portlendas kluba sākumsastāva aizsargs Kristians “S.Dž.” Makolums trešajā ceturtdaļā ar sāpēm kreisajā kājā bija spiests pamest laukumu un tajā vairs neatgriezās.

Pirmajā pārbaudēs kaula lūzumi Makoluma kājā netika konstatēti, taču spēlētajam šodien vēl tiks veikta arī magnētiskas rezonanses tomogrāfija.

Šajā mačā kopumā vadības groži mainījās 14 reizes, bet vēl 12 reizes rezultāta tablo vēstīja neizšķirtu. Izšķirošo pārsvaru “Spurs” guva noslēdzošās ceturtdaļas otrajā pusē. Trīs minūtes līdz pamatlaika beigām Bertāna trīs precīzie “sodiņi” un Brina Forbsa tālmetiens panāca 98:92, bet mača atlikušajā daļā Grega Popoviča padotie tuvāk par septiņu punktu atstatumu savas pretiniekus vairs nepielaida.

“Spurs” pēc šī panākuma Rietumu konferences kopvērtējumā pakāpusies uz sesto pozīciju (bilance 41-29), bet pavisam tuvu ir arī piektajā un ceturtajā vietā esošās “Thunder” (42-28) un “Trail Blazers” (42-27) vienības.

Nākamo spēli Sanantonio komanda aizvadīs naktī uz otrdienu plkst. 2:00 savā laukumā pret čempioni Goldensteitas “Warriors”.