Dāvim Bertānam liels spēles laiks, “Spurs” piekāpjas “Nuggets” (VIDEO)

21/04/2019 07:58

Latvieša Dāvja Bertāna pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Sanantonio “Spurs” naktī uz svētdienu savā laukumā ar 103:117 (34:22, 20:32, 25:37, 24:26) Denveras “Nuggets”.

Līdz ar to Rietumu konferences pirmās kārtas duelī starp šīm komandām tagad ir kaujiniecisks neizšķirtis – 2-2.

Bertāns laukumā pavadīja 20 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā guva piecus punktus (3pt. 0/1, 2pt. 2/3, 1pt. 1/2), atdeva vienu rezultatīvu piespēli un nopelnīja divas piezīmes.

Spēli veiksmīgāk iesāka mājinieki, kas mača ievadā jau iekrāja 12 punktu pārsvaru. Turpinājums gan neizdevās tik sekmīgs, jo viesi jau pēc pirmā puslaika rezultātu bija izlīdzinājuši. Spēles otrajā daļā “Nuggets” turpināja uzņemto virzienu un neļāva “Spurs” komandai pievienoties.

Labākais uzvarētāju rindās ar 29 punktiem, 12 atlēkušajām bumbām un astoņām rezultatīvām piespēlēm bija Nikola Jokičs. Bet zaudētājiem 24 punkti un deviņas atlēkušās bumbas Lamarkusa Oldridža kontā.

Nākamais sērijas mačs tiks aizvadīts 24. aprīlī Denverā pulksten 4.30 pēc Latvijas laika.