Dāvim Bertānam skaists “slam-dunk” un rezultatīvs sniegums “Spurs” uzvarā (VIDEO)

08/04/2019 00:14

Svētdien latvieša Dāvja Bertāna pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Sanantonio “Spurs” viesos ar 112:90 (24:24, 38:22, 17:17, 33:27) apspēlēja līgas pastarīti Klīvlendas “Cavaliers”.

Bertāns laukumā pavadīja 20 minūtes un septiņas sekundes, kuru laikā guva 14 punktus (3p. 2/4, 2p. 4/5), izcīnīja divas atlēkušās bumbas un pārtvēra vienu bumbu.

Mačs iesākās līdzīgi un tā arī turpinājās visu spēles pirmo nogriezni – 24:24. Otrajā ceturtdaļā apgriezienus ieslēdza “Spurs”, kas puslaika pārtraukumā devās ar 16 punktu pārsvaru – 62:46. Trešājā spēles nogrieznī rezultativitāte mazinājās, bet mača pēdējā ceturtdaļā viesiem izdevās vēl palielināt pārsvaru.

Uzvarētāju rindās labākais bija Lamarkuss Oldridžs – 18 punkti, 13 atlēkušās bumbas un divas rezultatīvas piespēles. Zaudētājiem – 14 punkti, sešas atlēkušās bumbas un divas rezultatīvas piespēles Antem Zižičam.