Dāvim Ikauniekam vārtu guvums starpsezonas pārbaudes spēlē

11/01/2017 17:39

Prāga, 11.janv., LETA. Latvijas futbola izlases uzbrucējs Dāvis Ikaunieks trešdien guva vārtus starpsezonas pārbaudes spēlē, bet viņa pārstāvētā Čehijas augstākās līgas komanda Jihlavas “Vysočina” nospēlēja neizšķirti.

“Vysočina” rezultatīvā mačā cīnījās 3:3 (1:1) ar Čehijas pēc spēka otrās līgas komandu “Znojmo”.

Ikaunieks ar vārtu guvumu atzīmējās spēles septītajā minūtē, kad atklāja cīņas rezultātu.

Ikaunieks šosezon “Vysočina” klubā Čehijas čempionātā aizvadījis 16 spēles, kurās guva trīs vārtus.

Čehijas čempionātā līdz pat februārim būs pārtraukums. “Vysočina” kopvērtējumā ar 13 punktiem 16 spēlēs ieņem 15.vietu 16 komandu konkurencē.

Tikmēr cits Latvijas futbola izlases uzbrucējs Artjoms Rudņevs trešdien aizvadīja aktīvu pirmo puslaiku, bet viņa pārstāvētā Vācijas bundeslīgas komanda “Koln” nospēlēja neizšķirti 0:0 (0:0) ar pēc spēka otrās līgas vienību “VfB Stuttgart”.

Rudņevs šosezon bijis laukumā 12 bundeslīgas spēles, iesitot divus vārtus.

“Koln” ar 25 punktiem 16 spēlēs ieņem septīto vietu bundeslīgas kopvērtējuma tabulā. Ķelnes klubs pirmo bundeslīgas spēli pēc ziemas pārtraukuma aizvadīs nākamajā svētdienā, kad viesosies pie “Mainz 05” vienības.