Dāvis Bertāns: Jebkurā brīvdienā, kolīdz pamodāmies, tā gājām uz zāli

Dāvis Bertāns, sportazinas.com
Dāvis Bertāns | Foto: defpen.com

Valmierā sākusies “Brāļu Bertānu meistarklāse” – nometne, kurā piedalās 85 jaunie basketbolisti vecumā no 12 līdz 18 gadiem. Komentējot šo iniciatīvu atzīmēja, ka šāda ideja abiem brāļiem bija jau sen, Sanantonio “Spurs” spēlētāju citē Valmieras avīze “Liesma”.

“Ideja par šādu nometni mums abiem iekšā sēdēja jau diezgan ilgu laiku, daudzi spēlētāji Latvijā jau kādu laiku nometnes rīko. NBA tā vispār ir ierasta lieta, kad cilvēki savās māju valstīs mēģina šādas nometnes rīkot, arī NBA atbalsta tādas lietas,” skaidroja Dāvis.

“Abi bijām runājuši, apsprieduši šādu iespēju, zinu, ka nākotnē gribam šādu nometni sarīkot arī Rūjienā, kur šobrīd sporta komplekss ir ļoti augstā līmenī. Bijām aizbraukuši uz Rūjienu aprunāties, domāju, ka mums abiem būtu patīkami tur atgriezties, tā ir ļoti laba vieta, kur nometni sarīkot,” turpināja Bertāns

“Man grūti pateikt, kur ir tas Rūjienas basketbola noslēpums… Abi ar brāli uzaugām sporta zālē, kur tētis mums bija gan basketbola treneris, gan abi ar mammu – sporta skolotāji. Mums bija iespēja iekļūt jebkurā brīdī, jebkurā brīvdienā, kolīdz pamodāmies, tā gājām uz zāli un pasaucām līdzi pēc iespējas vairāk draugu, cik nu varējām atrast. Jo visiem kopā bija interesantāk. Mēs spēlējām dažādas sporta spēles, un visiem bija vēlme uzvarēt. Domāju, ka tas arī bija galvenais,” noslēdza “Spurs” basketbolists.

Piecu dienu laikā nometnes dalībnieki pieredzējušu treneru vadībā slīpēs individuālās meistarības prasmes dribla tehnikā, metiena izpildīšanā un strādās pie funkcionālās sagatavotības. “Brāļu Bertānu meistarklases” programmā paredzētas arī vieslekcijas, kas jaunajiem basketbolistiem dos ieskatu profesionālajā sporta psiholoģijā, pareizā uzturā un režīmā, kas nepieciešams, lai sasniegtu nospraustos mērķus sportā.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par