Dāvis Bertāns oficiāli pagarina līgumu ar Sanantonio ”Spurs”

Dāvis Bertāns Foto: Spurs.com

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Sanantonio ”Spurs” oficiāli parakstījusi divu gadu līgumu ar Dāvi Bertānu, informē klubs.

Klubs vienošanās finansiālo pusi neizpauž, taču iepriekš tika ziņots, ka abas puses gatavojas noslēgt līgumu uz diviem gadiem par kopējo summu 14,5 miljoni dolāru (12,4 miljoni eiro).

”Spurs” vienībai paticis Bertāna parādītais sniegums pēdējo divu sezonu laikā, tāpēc līgums pagarināts, Bertānm kļūstot par vienu no apmaksātākajiem Latvijas sportistiem. Šajā sezonā Dāvis Bertāns bija 14. ”vislabāk” apmaksātais ”Spurs” spēlētājs un pelnīja aptuveni 1,3 miljonus ASV dolāru.

Latviešu basketbolists, ko 2011. gada NBA draftā ar 42. numuru izvēlējās Indiānas ”Pacers”, bet Kavai Lenarda maiņas rezultātā nokļuva ”Spurs”, NBA pamatturnīrā 77 dueļos vidēji guva 5,9 punktus un savāca 2,0 bumbas zem groziem. Tikmēr piecās ”play-off” cīņās ar ”Warriors” Bertānam vidēji 3,4 punkti un 2,2 bumbas zem groziem.

”Spurs” komanda, kura starpsezonā zaudējusi Toniju Pārkeru un Kailu Andersonu, un, visticamāk, vairs nespēlēs Kavai Lenards, pērnajā NBA sezonā pamatturnīru noslēdza septītajā vietā Rietumu konferencē, bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 1-4 piekāpās nākamajai čempionei ”Warriors”.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar