Dāvis Bertāns rezultatīvs “Spurs” zaudējumā vienai no Rietumu konferences līderēm

04/04/2019 07:46

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns trešdien guva 11 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā, bet viņa pārstāvētā Sanantonio “Spurs” viesos ar rezultātu 85:113 (24:28, 19:33, 21:25, 21:27) piekāpās vienai no Rietumu konferences vadošajām komandām Denveras “Nuggets”.

Bertāns šajā mačā nospēlēja 27 minūtes un 11 sekundes, grozā raidot četrus no pieciem divpunktu metieniem un visus trīs “sodiņus”, bet aizmetot garām visus četrus tālmetienus.

Viņš šajā mačā arī izcīnīja divas atlēkušās bumbas, veica divas rezultatīvas piespēles, pārtvēra trīs bumbas, pieļāva vienu kļūdu un trīs reizes pārkāpa noteikumus. “Spurs” ar viņu laukumā ielaida par 15 punktiem vairāk nekā ielaida, kas bija otrs sliktākais rezultāts komandā.

Viesiem pa 16 punktiem guva Lamarkuss Oldridžs un debitants Lonijs Volkers. “Nuggets” komandā kārtējo lielisko spēli aizvadīja Nikola Jokičs, kurš guva 20 punktus, izcīnīja 11 atlēkušās bumbas un veica deviņas rezultatīvas piespēles. Pa 19 punktiem guva Maliks Bīzlijs un Monte Moriss, bet 14 punkti un 11 rezultatīvas piespēles bija Džamalam Marejam.

“Spurs” iedzinējos atradās visu spēli, tā arī neizrādot lielu pretestību laukuma saimniekiem. Bertāns savus pirmos punktus no spēles guva piecas minūtes pirms trešās ceturtdaļas beigām, kad ar bumbas triecienu grozā no augšas panāca 57:75.

Nākamajā uzbrukumā viņš vēlreiz iekaroja pretinieku grozu, bet trīs minūtes pirms ceturtdaļas beigām ar pustālo metienu panāca 62:79. Ceturtās ceturtdaļas ievadā rūjienietis realizēja trīs soda metienus, bet pēdējo reizi atzīmējās piecas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad panāca 77:104.

“Spurs” ar 45 uzvarām 79 mačos ir Rietumu konferences astotajā vietā, kamēr “Nuggets” ar 52 panākumiem 78 cīņās ir otrā. Sanantonio vienība jau nodrošinājusi vietu izslēgšanas turnīrā.

Grega Popoviča vadīgā komanda nākamo maču aizvadīs piektdien, kad viesosies pie Vašingtonas “Wizards”.