Dāvis Bertāns: Varbūt LBS vajadzētu arī mani diskvalificēt

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Sanantonio “Spurs” spēlētājs savā sociālās vietnes Twitter kontā publicējis sarkastisku vēstījumu saistībā ar intrigām un negācijām par un ap Latvijas izlases kandidātiem gaidāmajam FIBA Pasaules kausa kvalifikācijas turnīram.

Asu rezonansi pēdējas dienās izpelnījās “VEF skolas” direktora un basketbola funkcionāra Mārtiņa Lauvas viedoklis sarunā sportazinas.com. Lauva izteicās, ka izlases galvenais treneris brutāli iet pret LBS pieņemto lēmumu, iekļaujot kandidātu sarakstā Rodionu Kurucu, kas, viņaprāt, ir atklāts spļāviens sejā Latvijas basketbolam.

Lauva paskaidroja, ka Kurucs gadiem sūtījis “piecas mājas tālāk” visa vecuma nacionālās izlases. (LBS), redzot Kuruca demonstrēto attieksmi, pieņēma lēmumu, ka viņa iekļaušana pieaugušo izlases kandidātu sarakstā ir iespējama tikai ar atsevišķu LBS valdes lēmumu.

“Varbūt Latvijas basketbola savienībai (LBS) vajadzēja arī mani diskvalificēt, jo piecus gadus nespēlēju izlasē?” tekstu iesāka Dāvis. “Teorētiski krustenisko saišu traumu rehabilitācija aizņēma kopā mazāk kā 2 gadus. Pārējās 3 vasaras vajadzēja skriet palīgā un neparūpēties par to, lai tas neatkārtotos? Manuprāt, svarīgāka veselība.”

Bertāns šādā veidā aizstāvējis trenera Vecvagara lēmumu iekļaut kandidātu sarakstā gados jauno Kurucu.

Savukārt Latvijas izlases galvenais treneris Arnis Vecvagars sarunā Sportazinas.com, pauda, ka Kurucs Latvijas basketbolam ir vajadzīgs.

Pilnu interviju ar Arni Vecvagaru var lasīt šeit, savukārt interviju ar Mārtiņu Lauvu iespējams lasīt šeit.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par