Dāvis Ikaunieks dodas “Jablonec” pamatsastāvā zaudējumā Čehijas čempionātā

23/04/2022 20:35
Dāvis Ikaunieks

Latvijas futbolists Dāvis Ikaunieks sestdien Čehijas futbola čempionāta spēli sāka pamatsastāvā, taču viņa pārstāvētā “Jablonec” komanda savā laukumā piedzīvoja zaudējumu. Jablonecas klubs ar 0:1 (0:0) piekāpās “Pardubice” vienībai.

Otrā puslaika sākumā “Jablonec” rindās sarkano kartīti nopelnīja Mihals Surzins, atstājot savu komandu mazākumā. Īsu brīdi pēc tā, 56.minūtē, Ikaunieks tika nomainīts. 71.minūtē Tomāšs Solils viesu komandu izvirzīja vadībā ar 1:0, un pārsvaru Pardubices komanda noturēja līdz spēles beigām.

Pēc 30 kārtām “Jablonec” turnīra tabulā ieņēma 13.vietu un meistarsacīkstes turpina otrajā grupā par vietas saglabāšanu līgā. Tagad “Jablonec” ar 26 punktiem 31 spēlē ir 15.pozīcijā, kas turnīram noslēdzoties, liktu piedalīties pārspēlēs. 28 gadus vecais Ikaunieks Čehijas kluba rindās atgriezās gada sākumā.

Vācijas trešā līga

Latvijas futbola valstsvienības un U-21 izlases pussargs Daniels Ontužāns sestdien Hanoverē spēlēja 62 minūtes, viņa pārstāvētās “Freiburg II” komandas zaudējumā Vācijas trešās līgas mačā. “Freiburg II” viesos ar 0:1 (0:1) piekāpās Garbsenas “TSV Havelse” futbolistiem.

Ontužāns laukumā devās pamatsastāvā un tika nomainīts 62.minūtē. Vienīgos vārtus 28.minūtē guva Kincs Fross. “Freiburg II” ar 43 punktiem 33 spēlēs ieņem 11.vietu 20 komandu konkurencē. Trešā līga Vācijā ir pēc ranga trešās sacensības aiz bundeslīgas un otrās bundeslīgas.

Nīderlandes čempionāts

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis sestdien kopā ar Leivārdenas “Cambuur” piedzīvoja zaudējumu savā laukumā Nīderlandes čempionāta spēlē. “Cambuur” 30.kārtas mačā mājās ar 1:2 (1:1) zaudēja Eindhovenas PSV komandai.

Uldriķis bija viesu sākumsastāvā un laukumā pavadīja 81 minūti. Jau otrajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Patriks Jostens. PSV atspēlējās 44.minūtē ar Erana Zahavi raidījumu – 1:1. 61.minūtē mājiniekus mazākumā atstāja Seko Sila, nopelnīdams otru dzelteno kartīti, un jau četras minūtes vēlāk viesi vairākumu realizēja, vārtus gūstot Mario Gecem – 2:1.

“Cambuur” Nīderlandes virslīgā ar 33 punktiem 30 spēlēs ieņem 12.vietu 18 komandu konkurencē. Latviešu uzbrucējs Nīderlandes “Eredivisie” čempionātā debitēja oktobra sākumā, kad nāca uz maiņu un guva vārtus, bet kopumā viņš 15 spēlēs guvis piecus vārtus. Latvijas izlases uzbrucējs ir parakstījis līgumu uz nākamajām divām sezonām ar iespēju to pagarināt vēl uz vienu sezonu.