Dāvis Ikaunieks vasarā pievienosies “Jablonec” vienībai

Latvijas futbola izlases uzbrucējs praktiski pārcēlies uz jaunu darba vietu citā Čehijas Virslīgas klubā “Jablonec”, vēsta kluba preses dienests.

“Jablonec” ar latvieša līdzšinējo klubu Jihlavas “Vysočina” par pāreju jau ir vienojušies, vienīgajam, kam šķirot Ikaunieku no pārejas esot līguma nosacījumiem.

“Bijām devuši Dāvim savu godavārdu, ka palaidīsim viņu, ja tas būs ārzemju klubs vai arī no Čehijas augšgala. Pēdējās nedēļās veicām pārrunas ar vairākiem klubiem, un Jabloneca izteica labāko piedāvājumu,” situāciju komentējis Jihlavas kluba direktors Jans Staņeks.

Dāvis Ikaunieks Čehijā ieradās 2016. gadā – pēc tam, kad 2015. gadā ar FK “Liepāja” bija izcīnījis Latvijas čempiona titulu.

Pirmajā sezonā ar Jihlavas “Vysočina” Ikaunieks 30 spēlēs izcēlās ar deviņiem vārtu guvumiem un trīs rezultatīvām piespēlēm.

Savukārt pagājušajā sezonā Ikaunieka rēķinā aizvadītās 28 spēlēs bija desmit vārti, kā arī sešas rezultatīvas piespēles.

“Jablonec” klubs, pateicoties Čehijas čempionātā izcīnītajai trešajai vietai, nākamajā sezonā ir garantējis dalību UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par