Dažas dienas pirms mājas spēles pret Rīgas “Dinamo” SKA paliek bez arēnas

Sanktpēterburgas SKA līdzjutēji
Sanktpēterburgas SKA līdzjutēji | Foto: Sanktpēterburgas SKA

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs vismaz vienu mēnesi nevarēs aizvadīt mājas spēles savā mājas arēnā “Ledovy”, jo tās darbība apturēta koronavīrusa ierobežojošo noteikumu pārkāpšanas dēļ, ziņo “Sports.ru”.

Novembra beigās Sanktpēterburgas ledus arēnā norisinājās repera “Basta” divi koncerti, kuros tika pārkāpti visi iespējamie noteikumi par distancēšanos un masku valkāšanu. Īpaši lielu sašutumu tas izraisīja tādēļ, ka Sanktpēterburgā ir viens no lielākajiem ar Covid-19 saslimušo skaits valstī.

Pēc sabiedrības aicinājumiem izvērtēt šos koncertus, vietējās varas iestādes pieņēma lēmumu slēgt arēnu līdz 15. janvārim. Tas nozīmē, ka tajā nevarēs spēlēt un trenēties SKA. Jāatzīmē, ka “Ledovy” nepieder klubam, bet gan pilsētai.

Līdz 15. janvārim SKA paredzēti seši mājas mači, tajā skaitā divi pret principiālāko konkurenti – Maskavas CSKA. Pagaidām nav zināms, kur spēlēs Sanktpēterburgas klubs. Pirmā no sešām spēlēm notiks jau 7. decembrī, kad SKA savā laukumā uzņems Rīgas “Dinamo”.

Jāatzīmē, ka arī koronavīrusa izraisītās krīzes laikā SKA ir Krievijas apmeklētākā komanda – tā maču pret Helsinku “Jokerit”, kas notika novembra pēdējā dienā, klātienē noskatījās 6 204 cilvēki.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par