Dažas NBA komandas interesējas par Kuruca iegūšanu maiņas ceļā

Dažas Nacionālās basketbola asociācijas () komandas interesējas par Bruklinas “Nets” pārstāvošā latviešu basketbolista Rodiona Kuruca iegūšanu, ziņo medija ESPN reportieris Bobijs Markss.

21 gadu vecais Kurucs šosezon ir zaudējis gan pamatsastāva, gan rotācijas spēlētāja lomu “Nets” vienībā, jo daļu sezonas aizvada G Līgā jeb NBA fārmklubu turnīrā. Tur viņam sokas visai labi, tomēr Kuruca mērķis nav spēlēt šajās sacensībās, bet gan NBA.

Latvietim ir spēkā līgums līdz 2021./22. gada sezonai, bet 2022. gada vasarā viņš būs brīvais aģents. Viņa līgums nav liels uz NBA mērogiem, jo šosezon latvietis saņem 1,7 miljonus dolāru, nākamsezon – 1,8, bet pēdējā līguma gadā – 1,9 miljonus.

Konkurence uz vietu “Nets” sastāvā ir palielinājusies, jo šajā vasarā vienībai pievienojās Torīns Prinss, kā arī arvien vairāk sevi NBA piesaka Džanans Musa. Visam pa virsu – nākamsezon “Nets” spēlēs arī NBA superzvaigzne Kevins Durants, kurš ir tiešais Kuruca konkurents uz vietu sastāvā, un latvieša loma saruks vēl vairāk, līdz ar to viņš ir viens no spēlētājiem, kurš drīzumā varētu tikt aizmainīts.

Markss uzzinājis, ka vismaz divas NBA komandas, kuru nosaukumi nav atklāti, sākušas pastiprināti skautot Kurucu, lai saprastu, vai ir vērts mēģināt viņu iegūt maiņas ceļā.

Kurucs līdz šim pēdējo maču NBA aizvadīja 27. novembrī, nospēlējot nieka pusotru minūti, bet kopš 12. novembra viņš piedalījies tikai divās spēlēs no 15 iespējamām. NBA viņam šosezon vidēji 2,3 punkti un 2,2 atlēkušās bumbas, kamēr G Līgā Kurucs iekrājis vidēji 11,8 punktus un 6,6 bumbas zem groziem astoņās cīņās.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par