Daži “Clippers” spēlētāji neesot bijuši apmierināti ar Lenarda vēlmēm

Kavai Lenards, sportazinas.com
Kavai Lenards | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Losandželosas “Clippers” spēlētāji Patriks Beverlijs, un neesot bijuši apmierināti ar atsevišķām vienības zvaigznes Kavai Lenarda vēlmēm.

Medijs “The Athletic” uzzinājis, ka trijotne nebija īsti apmierināta ar to, ka Lenards pats vienpersonīgi nolēma izlaist vairākas spēles, lai pārvaldītu slodzes un tādējādi izvairītos no potenciālām traumām, kas var rasties no pārslodzes. Lenards šādu praksi piekopa arī Toronto “Raptors” laikos.

Tāpat viņi īsti nebija priecīgi par to, ka Lenards aizvadītajā sezonā dzīvoja Sandjego, nevis Losandželosā, kas nereti rezultējās ar vēlu ierašanos uz lidostu un kavēšanos pirms pārlidojumiem. Sandjego no Losandželosas atrodas aptuveni divu stundu braucienā ar auto.

Lenardam arī bija visai liela vara “Clippers” sastāvā. Komanda bija devusi viņam zaļo gaismu pašam nolemt, kad viņam būs nepieciešams izlaist mačus un kādreizējais galvenais treneris Doks Riverss viņu nedrīkstēja šajā ziņā ierobežot, informē “The Athletic” avoti.

“Clippers” aizvadītajā sezonā izstājās jau “play-off” otrajā kārtā, bet NBA eksperti kritizēja komandu par to, ka tā bija nestabila teju visu sezonu, turklāt nebija jūtams, ka tajā būtu izteikts līderis. Papildus tam blāvi spēlēja gan Viljamss, gan Herels, gan Lenards, gan arī Pols Džordžs jeb visi komandas līderi.

Komandu vēl nākamsezon pārstāvēs Džordžs, Lenards un Viljamss, bet Herels šajā starpsezonā kļūs par neierobežoti brīvo aģentu. “Clippers” joprojām “uz papīra” būs viena no turnīra favorītēm, turklāt vienības vadības grožus pārņēmis Tairons Lū, kurš iepriekš bija Riversa asistents.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par