De Hea atkārto “United” visu laiku rekordu komandas uzvarā

12/02/2023 21:28
Dāvids de Hea

Šovakar Anglijas premjerlīgā Mančestras “United” svinēja uzvaru pār Līdsas “United” ar 2:0, vārtsargam Dāvidam de Hea tiekot pie 178. sausās spēles.

Mančestras komanda uzvarētāja noskaidrošanu atlika uz mača beigām – rezultātu 80. minūtē atklāja Markuss Rešfords, bet piecas minūtes vēlāk pārsvaru dubultoja Alehandro Garnačo. Trešais vārtu guvums pamatlaika izskaņā tika atcelts pēc VAR sistēmas izmantošanas.

“United” vārtsargs de Hea atkārtoja kluba rekordu pēc sausajām spēlēm, līdz ar ko nākamajā reizē, kad viņš aizvadīs maču bez ielaistiem vārtiem, spānis kļūs par Mančestras vienības rekordistu. Tāpat viņam šī bija 400. spēle Anglijas premjerlīgā.

Cita Mančestras komanda “City” ar 3:1 pārspēja “Aston Villa”, svinot trešo uzvaru četrās spēlēs. Jau pēc pirmā puslaika rezultāts bija 3:0 un atlikušajās 45 minūtēs pretinieki spēja gūt tikai vienus vārtus.

Francija

“Touluse” – “Rennes” 3:1, “Angers” – “Auxerre” 1:1, “Lille” – “Strasbourg” 2:0, “Montpellier” – “Brest” 3:0, “Reims” – “Troyes” 4:0, “Nantes” – “Lorient” 1:0.

Spānija

Madrides “Atletico” par spīti palikšanai mazākumā spēja izraut uzvaru spēlē pret “Celta Vigo”, 89. minūtē atzīmējoties Memfisam Depajam.

Tikmēr mačs starp “Getafe” un “Rayo Vallecano” noslēdzās ar neizšķirtu 1:1.

Itālija

“Udinese” un “Sassuolo” uzvarētāju nenoskaidroja – 2:2, “Bologna” ar 0:1 zaudēja “Monza”, bet Turīnas “Juventus” pateicoties Adriens Rabjo vārtu guvumam svinēja uzvaru pār “Fiorentina”.

Vācija

Berlīnes “Hertha” ar 4:1 uzvarēja Menhenglādbahas “Borussia”, bet “Koln” ar 3:0 pieveica Frankfurtes “Eintracht”.