Deiviss ar iespaidīgu “double-double” kaldina “Lakers” pirmo uzvaru konferences finālā (VIDEO)

19/09/2020 08:04
Entonijs Deiviss

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Losandželosas “Lakers” Rietumu konfereneces finālsērijas pirmajā mačā ar 126:114 pārspēja Denveras “Nuggets”, sērijā panākot rezultātu 1-0.

Jau pēc pirmā puslaika “Lakers” izvirzījās vadībā ar 70:59 un to vairs neatdeva.

Otrās ceturtdaļas sākumā “Lakers” rezervists Alekss Karuzo ar trīs punktu gājienu spārnoja 17:1 izrāvienu, “Nuggets” spēlējot bez groza gūšanas vairāk nekā piecas minūtes.

Trešās ceturtdaļas vidū Denveras vienība samazināja deficītu līdz deviņiem punktiem, tomēr viņu centienus kavēja zvaigžņu Nikolas Jokiča, Džamala Mureja un Pola Milsapa problēmas ar piezīmju nastu.

Ar “double-double” šīs nakts mačā izcēlās “Lakers” uzbrucējs Entonijs Deiviss, kurš, gūstot 37 punktus un izcīnot 10 atlēkušās bumbas, bija punktiem bagātākais basketbolists Losandželosas vienības rindās.  Tāpat uzvarētāju vienībā rezultatīvu spēli aizvadīja arī aizsargs Kentaviuss Kaldvels-Poups, kura kontā 18 punkti, kā arī “Lakers” zvaigzne Lebrons Džeimss, kurš izcēlās ar 15 punktiem, 12 piespēlēm un sešām atlēkušajām bumbām.

Desmit gūto punktu atzīmi Losandželosas komandā pārsniedza arī Kails Kuzma (11 punkti) un Dvaits Hovards (13 punkti).

“Nuggets” rindās, gūstot 21 punktu, vienādi rezultatīvu maču aizvadīja Nikola Jokičs un Džamals Marejs, bet 10 gūto punktu atzīmi spēja pārsniegt vien Maikls Porters Juniors (14 punkti).

Abu komanda nākamā tikšanās reize paredzēta 21. septembrī plkst. 2:30 pēc Latvijas laika. Tikmēr 20.septembrī 3:30 pēc Latvijas laika Rietumu konferences finālsērijā savu trešo tikšanos piedzīvos Maiami “Heat” un Bostonas “Celtics”.