Deiviss liek nervozēt “Lakers” faniem: Spēlēšana Čikāgā? Nezinu, nākamgad būšu brīvais aģents…

Entonijs Deiviss, sportazinas.com
Entonijs Deiviss | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Losandželosas “Lakers” superzvaigzne pamatīgi uztraucis viņa pārstāvētās komandas fanus.

Deiviss ir dzimis Čikāgā, bet nedēļas sākumā viņš piedalījās labdarības pasākumā, kurā runāja ar vairākiem jaunajiem basketbolistiem. Viņam tika uzdots jautājums, vai basketbolists apsvērtu ideju spēlēt savas dzimtās pilsētas “Bulls” komandā, ja būtu tāda iespēja.

“Ja godīgi, tad nav nekas labāks kā spēlēšana mājās,” atbildēja Deiviss. “Nezinu, nākamgad būšu brīvais aģents un tad jau redzēsim – iespēja ir vienmēr!”

Čikāga ir viens no lielākajiem NBA zīmoliem, kas liekams vienā plauktiņā ar Ņujorkas “Knicks” un Losandželosas “Lakers”, turklāt Deiviss ir dzimis šajā pilsētā.

Basketbolistam nākamajā vasarā ir iespēja kļūt par brīvo aģentu vai aktivizēt “player-option”, kā ietvaros viņš pagarinātu līgumu ar “Lakers” uz vienu sezonu, bet par neierobežoti brīvo aģentu kļūtu 2021. gada vasarā.

Losandželosas klubs veica nopietnu darījumu, lai iegūtu Deivisu, tādēļ komandas primārais mērķis ir vienoties par ilgtermiņa sadarbību ar basketbolistu. Lai iegūtu Deivisu, “Lakers” šķīrās no Lonzo Bola, Brendona Ingrama, Džoša Hārta un trīs nākotnes pirmās kārtas drafta izvēlēm.

Deiviss iepriekš no 2012. līdz šī gada pirmajai pusei spēlēja Ņūorleānas “Pelicans” rindās, bet šobrīd viņš ir nonācis “Lakers”, kur kopā ar Lebronu Džeimsu, kurš ir viņa visu laiku jaudīgākais komandas biedrs, centīsies triumfēt NBA. Deiviss ir 2012. gada NBA drafta pirmais numurs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par