DEL mačus kopā ar Odiņu un Ansonu apkalpos arī viens Krievijas tiesnesis

25/07/2022 13:42
Romāns Gofmans

Gaidāmajā sezonā Vācijas augstākās līgas (DEL) mačus apkalpos Krievijas arbitrs Romāns Gofmans, vēsta “Sport-Express”.

Medijs raksta, ka 37 gadus vecais tiesnesis tika uzaicināts uz Kontinentālās hokeja līgas (KHL) arbitru nometni, taču viņš atteicās no šī piedāvājuma un nolēma karjeru turpināt Vācija. Oficiāli iemesli netiek minēti. Iepriekš vēstīts, ka pēc Krievijas uzbrukuma Ukrainai KHL vairs nestrādā Latvijas tiesneši. Divi no viņiem – Eduards Odiņš un Andris Ansons tiesās DEL macus.

Gofmans ir viens no KHL labākajiem tiesnešiem, kurš kopā nostrādājis 670 mačos. Šogad viņš tiesāja Pekinas olimpisko spēļu hokeja turnīra finālu, tāpat arbitrs strādājis divos pasaules čempionāta finālos.

Divi Latvijas tiesneši nākamajā sezonā apkalpos DEL līgu

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
05/12/2022 06:40

Porziņģis gandrīz sakrāj “double-double”, Deiviss ar fenomenālu sniegumu nogremdē “Wizards” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Kristapa Porziņģa pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” ar 119:130 zaudēja Losandželosas “Lakers”. Losandželosas komanda vadībā izvirzījās jau no pirmajām minūtēm. Tiesa, pirmajā ceturtdaļā “Wizards” uz īsu…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…