Dembele trauma; atklāj, kurus “Atletico” spēlētājus vasarā lenca “Barca”

Usmans Dembele, Sportazinas.com
Usmans Dembelē Foto: The Sun

Nedienas turpina vajāt Spānijas vicečempionus “”. Jau šovasar daudz tika runāts par kluba haotiskajiem centieniem, pēc Neimāra aiziešanas, atrast viņam pienācīgus aizstājējus, ko lielākā daļa futbola sabiedrības uzskata par neizpildītu uzdevumu.

Viens no papildinājumie tika atrasts Usmana Dembeles personā, kuru par 105 miljoniem eiro “Barca” ieguva no Dortmundes “Borussia” vienības. Taču tagad kļuvis zināms, ka futbolistam būs jāizlaiž 3,5 mēneši bez futbola.

Dembele traumu guva Spānijas čempionāta spēlē ar “Getafe”. Francūzim bojātas kreisā augšstilba muskuļu cīplas. Viņam jau veiksmīgi veikta operācija un gaidāms, ka rehabilitācija ilgs vismaz trīs mēnešus.

Šajā sezonā 20 gadus jaunais pussargs/uzbrucējs laukumā devās trīs spēlēs.

Runājot par iespējamajiem papildinājumiem, kā ziņo radio stacija Onda Cero, tad šajā vasarā “Barcelona” ļoti vēlējusies iegūt īpašumā divus Madrides “Atletico” futbolistus. To starpā bija Sauls Nigess un Antuāns Grīzmans.

Par Nigesu “Barca” piedāvājusi 80 miljonus eiro, bet par Grīzmanu 140. “Atletico” gan nav bijis mierā ar piedāvājumiem un vēlējies vairāk, tāpēc arī darījumi nav realizējušies.

Kā zināms, Nigesa atrunātā izpirkuma summa esot bijusi no 80 līdz 150 miljoniem un viņa līgums ar “Atletico” spēkā ir līdz 2026. gadam, savukārt par Grīzmanu madridieši vēlājās saņemt tuvu 200 miljoniem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par