Demitera vārti papildlaikā kaldina “Liepājas” uzvaru OHL pusfināla pirmajā spēlē

19/03/2022 22:10
HK

Reinis Demiters sestdien Jelgavā guva vārtus papildlaikā, “Liepājai” izcīnot uzvaru “Optibet” Hokeja līgas (OHL) pusfināla pirmajā spēlē. “Liepāja” viesos ar 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 1:0) pārspēja Jelgavas “Zemgale”/LLU komandu, sērijā līdz četrām uzvarām iegūstot vadību ar 1-0.

Verners Egle 22.minūtē vairākumā izvirzīja liepājniekus vadībā, bet rezultātu lielajā vairākumā 31.minūtē izlīdzināja Roberts Jekimovs – 1:1. Uzvaras vārtus jau pagarinājuma 32.sekundē guva Demiters. Aizsargs Demiters ar diviem (1+1) rezultativitātes punktiem kļuva par rezultatīvāko spēles dalībnieku. Mājinieku vārtos Ēriks Vītols atvairīja 23 no 25 metieniem, viesu komandā Patriks Bērziņš tika galā ar 35 no 36 metieniem.

Sērijas otrā spēle notiks pirmdien Jelgavā. Cīņa par OHL čempionu kausu tiks uzsākta 3.aprīlī. Arī fināls notiks līdz četrām uzvarām. OHL “play-off” iekļuva turnīra četras labākās komandas. Atlikušajām trijām vienībām – Hokeja skolai “Rīga”, Daugavpils “Dinaburga” un Rīgas “Prizma” – sezona jau noslēgusies.

Iepriekšējā sezonā OHL uzvarētāju kausu izcīnīja “Olimp”/”Venta 2002”, bet regulārajā sezonā uzvaru svinēja “Zemgale”/LLU. Pirmais Latvijas čempionāts hokejā notika pirms 90 gadiem.