Derozans: Dāvis var aizmest garām 100 trejačus, bet trāpīt vissvarīgāko metienu (VIDEO)

20/03/2019 11:07

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio “Spurs”, savā laukumā ar rezultātu 111:105 otrdien pārspēja Rietumu konferences līdervienību un esošos līgas čempionus Goldensteitas “Warriors”.

Bertāns tajā spēlē iesaistījās no rezervistu soliņa un kopumā laukumā pavadīja 26 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā izcēlās ar pieciem punktiem (2p. 1/1, 3p. 1/6), visus gūstot pēdējā ceturtdaļā.

Dāvis realizēja ļoti svarīgu tālmetienu pie rezultāta 106:102, kad spēles pamatlaikā bija palikušas nepilnas divas minūtes. Zīmigi, ka Dāvis iepriekš bija aizmetis garām visus piecus tālmetienus.

“Dāvis var aizmest 100 trejačus garām, bet trāpīt vissvarīgāko metienu, tas nu ir pavisam skaidrs,” Dāvja snaipera dotības komentēja viens no Sanantonio komandas līderiem Demars Derozans.

“Snaiperiem ir jāmet. Dāvis pie tā strādā. Galu galā bumba beidzot iekrita grozā. Viņam jāturpina ir mest,” atklāja “Spurs” centra pozīcijas spēlētājs Lamarukss Aldridžs.

Savukārt pats Dāvis pēc mača atzina: “Esmu priecīgs, ka pēc pieciem garām aizmestajiem trejačiem joprojām varēju trāpīt. “Spurs” man uzticējās. Manā arsenālā ir vēl dažādi triki, bet es viņus visu laiku neizmantoju.”

“Mēs vienmēr ticam, ka Dāvis iemetīs savus metienus un viņa aizsardzība ir krietni uzlabojusies gadu gaitā. Dāvis ir arī sapratis kā uzbrukut groza tuvumā,” latvieti slavēja “Spurs” galvenais treneris Gregs Popovičs.

Šosezon Dāvis “Spurs” rindās aizvadījis 65 spēles, kuru laikā izcēlies ar vidēji astoņiem gūtiem punktiem mačā, izcīnītām 3,6 atlēkušajām bumbām un 1,2 rezultatīvām piespēlēm.

Nākamā spēle Sanantonio vienībai paredzēta naktī uz ceturtdienu, kad savā laukumā būs jāuzņem Maiami “Heat”, pēc kā sekos trīs spēļu izbraukums.