Derozans vīlies “Bulls” sniegumā: Nākamā būs mana 16. sezona un es netaisos spēlēt 25 gadus…

20/04/2024 20:34
Nokopēts
Demars Derozans

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Čikāgas “Bulls” līderis Demars Derozans pēc izstāšanās pārspēlēs un sezonas noslēgšanās paudis vilšanos savas vienības sniegumā.

“Bulls” bija jāpārvar divas “play-in” kārtas, lai kvalificētos “play-0ff”, taču tas neizdevās. Pēc uzvaras pret Atlantas “Hawks” sekoja zaudējums Maiami “Heat” un līdz ar to Čikāgai sezona noslēdzās.

“Mana nostāja būt šajā komandā un gaidīt īsto brīdi nav mainījusies,” Ziemeļamerikas mediji citē Derozanu. “Taču vienīgais, ko vēlos, ir uzvarēt. Gribu, lai man ir iespēja nedoties mājās pēc regulārās sezonas un netikt pie iespējas spēlēt pirmajā, otrajā izslēgšanas spēļu kārtā. Tā ir vilšanās.”

Derozans šovasar ir ierobežoti brīvais aģents un jebkurš klubs viņam var izteikt līguma piedāvājumus, taču, ja “Bulls” nolemj summu pielīdzināt, viņš paliks Čikāgā. Vienīgā situācija, kad Derozans var mainīt klubu, ja cita komanda viņam piedāvā līgumu, bet “Bulls” atsakās to pielīdzināt.

“Ienīstu zaudēt un pazaudēt iespējas. Pēc sezonas to var sajust vislabāk – paiet pēdējās sekundes un tu saproti, ka vairāk spēļu nebūs. Nākamā būs mana 16. sezona un es saprotu, ka “logs” drīz aizvērsies. Turklāt es netaisos spēlēt 25 sezonas vai tamlīdzīgi,” pārdomās dalījās Derozans.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
2.76
4.78
2.23
3.4
3.2
2.2
8.5
4.8
1.27
1.23
6.25
11
2.8
3.25
2.55
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām