Detroita turpina tikai ar zaudējumiem, “Penguins” atstāj Toronto un Metjūzu sausā

19/10/2018 09:22

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) septīto zaudējumu tikpat sezonas aizvadītajās spēlēs piedzīvoja Detroitas “Red Wings” hokejisti, kas izbraukumā ar 1:3 atzina Tampabejas “Lightning” pārākumu.

Motoru pilsētas pārstāvji šajā sezonā pie uzvarām vēl nav tikuši. Tik slikts komandas starts sezonai nebija piedzīvots kopš 1985./1986.gada sezonas. Tampabejas rindās vārtus guva Breidens Points un Stīvens Stemkoss, bet jau tukšos vārtos iemta Alekss Kilorns. Vienīgā ripa “Red Wings” rindās uzbrucēja Lūka Glendeninga kontā.

Ar savu trešo karjeras “hat-trick” aizvadītajā naktī atzīmējās Kolorado “Avalanche” kapteinis Gabriels Landeskogs, kurš kaldināja savas komandas uzvaru ar 5:3 pār Ņūdžersijas “Devils” hokejistiem. Zīmīgi, ka “Devils” šo sezonu bija sākuši perfekti – četras uzvaras pēc kārtas, piedzīvojot pirmo neveiksmi šajā sezonā.

Pie uzvaras tika arī 2016. un 2017.gada Stenlija kausa ieguvēji Pitsburgas “Penguins”, kas izbraukumā ar 3:0 pārspēja talantīgo Toronto “Maple Leafs” komandu. Pirmās trešdaļas vidusdaļā vairākumu realizēja krievu uzbrucējs Jevgenijs Malkins, kurš precīzs bija arī trešajā periodā, kad ripu raidīja jau tukšajos Toronto vārtos. Malkinam arī rezulatīva piespēle komandas trešajos gūtajos vārtos, kuri arī tika gūti, kad “Maple Leafs” vārti bija tukši. Mets Marejs atvairīja visus 38 sāncenšu metienus, pārtraucot uzbrucēja Ostina Metjūza rezultativitātes sēriju, amerikāņu hokejists septiņās spēlēs bija ticis pie 16 rezultativitātes punktiem.

Čikāgas “Blackhawks” – Arizonas “Coyotes” 1:4 (0:1, 1:1, 0:2);
Edmontonas “Oilers” – Bostonas “Bruins” 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 1:0) – papildlaikā; Losandželosas “Kings” – Ņujorkas “Islanders” 2:7 (1:1, 0:2, 1:4);
Sanhosē “Sharks” – Bufalo “Sabres” 5:1 (2:0, 0:1, 3:0).