“Devils” fantastiski atspēlējas un pārtrauc Šnaidera zaudējumu sēriju (VIDEO)

16/02/2019 07:24

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) 12 spēļu zaudējumu sēriju pārtrauca Ņūdžersijas “Devils” vārtsargs Korijs Šnaiders, kura pārstāvētā komanda atspēlējās no trīs vārtu deficīta un pagarinājumā ar 5:4 viesos pārspēja Minesotas “Wild”.

Jau līdz otrā perioda astotajai minūtei “Wild” bija ieguvusi trīs vārtu handikapu (4:1), “Devils” vārtos Kītu Kinkeidu nomainot citam amerikānim Korijam Šnaideram.

Tas izrādījās kā ļoti pozitīvs pavērsiens viesu komandai, kas līdz pamatlaika beigām spēja atspēlēties (4:4) un pagarinājuma ceturtajā minūtē izraut panākumu sev – 5:4. Uzvaras vārtus guva šveicietis Niko Hišiers.

Citā spēlē devīto neveiksmi pēdējos desmit mačos piedzīvoja Edmontonas “Oilers”, kas viesos par spīti pārākumam metienos pa vārtiem (41:27) ar 1:3 atzina Karolīnas “Hurricanes” pārākumu.

Divus vārtus uzvarētāju labā guva šveicietis Nino Nīderraiters, kamēr Kērtiss Makilhennijs “Hurricanes” cietoksnī atvairīja 40 metienus.

Visbeidzot noslēdzošajā nakts spēlē Bostonas “Bruins” viesos ar 3:0 apspēlēja Anaheimas “Ducks”, kam šis bija 20. zaudējums pēdējās 23 spēlēs.

Pa vārtiem viesu labā guva Noels Ačjari un Džeiks Debrasks.