“Devils” paraksta līgumus ar galveno treneri un ģenerālmenedžeri

Lindijs Rafs, sportazinas.com
Lindijs Rafs | Foto: NHL

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Ņūdžersijas “Devils” parakstījusi līgumus ar ģenerālmenedžeri un galveno treneri, informē vienība.

Ģenerālmenedžera amatu turpmāk ieņems 51 gadu vecais Toms Fidžeralds, bet par galveno treneri iecelts 60 gadus vecais Lindijs Rafs.

Rafs iepriekšējās trīs sezonās bija Ņujorkas “Rangers” galvenā trenera asistents, bet vēl pirms tam viņš bijis “stūrmanis” Dalasas “Stars” un Bufalo “Sabres” komandās, kā arī asistents Floridas “Panthers”. Viņš bijis arī Kanādas izlases galvenais treneris un asistents.

Tikmēr Fidžeralds “Devils” organizācijā jau ir kopš 2015. gada. Viņš līdz šim bija kluba ģenerālmenedžera asistents un fārmkluba Olbanī/Binghemtonas “Devils” ģenerālmenedžeris.

Šī gada janvārī “Devils” no amata atbrīvoja Reju Šero, bet Fidžeralds kļuva par pagaidu ģenerālmenedžeri. Klubs nolēma, ka speciālists kļūs par pilnvērtīgu šī amata veicēju.

Savukārt pērnā gada decembrī darbu zaudēja galvenais treneris Džons Hainss, kura funkcijas pēc atlaišanas pildīja Aleins Nesredins.

Fidžeralds ir kluba vēsturē piektais ģenerālmenedžeris, bet Rafs – 19. galvenais treneris.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par