”Devils” pārtrauc sešu zaudējumu sēriju, ”Blues” izrauj smagu uzvaru (VIDEO)

17/01/2018 09:48
fiala, sportazinas

Šonakt Nacionālajā hokeja līgā (NHL) tika izspēles sešas regulārā čempionāta spēles. Vienā no tām Sentluisas ”Blues” smagā cīņā pārspēja Toronto ”Maple Leafs” 2:1. Pamatlaika izskaņā Sentluisas sastāvā Aleksandrs Stīns izrāva neizšķirtu, bet Vinss Dans papildlaikā ar precīzu metienu nodrošināja ”Blues” panākumu.

Citā spēlē sešu zaudējumu sēriju pārtrauca Ņūdžersijas ”Devils”, kas uzveica Ņujorkas ”Islanders” 4:1. Rezultatīvu maču aizvadīja ”Devils” aizsargs Damons Seversons, kurš otrajā trešdaļā divu minūšu laikā guva divus vārtus.

Pārliecinošu uzvaru guva arī Ņujorkas ”Rangers”, kas pārspēja Filadelfijas ”Flyers” 5:1. Lai arī ”Flyers” vadībā izvirzījās pirmā, tomēr pretinieki nākamo 40 minūšu laikā sabēra piecas ripas viesu komandas vārtos. Jāpiebilst, ka ”Rangers” pārtrauca trīs zaudējumu sēriju.

Uzvaru turnīra tabulā ierakstīja arī Dalasas ”Stars”, kas pārspēja Detroitas ”Red Wings” 4:2. Uzvarētāju komandas rindās ar diviem vārtu guvumiem izcēlās pieredzējušais Džeisons Speca.

Sanhosē ”Sharks” pēcspēles metienos uzvarēja Arizonas ”Coyotes” 3:2, bet līgas augšgala komandu cīņā starp Vegasas ”Golden Knights” un Nešvilas ”Predators” bija vērojama vienmuļa spēle gūto vārtu ziņā. Vienīgo precīzo metienu spēles pēdējā trešdaļā izpildīja Kevins Fiala – 1:0.