Diaza uzvara motivē Makgregoru atgriezties UFC

Konors Makgregors, Neits Diazs, sportazinas.com
Konors Makgregors un Neits Diazs | Foto: UFC

“Ultimate Fighting Championship” () cīkstoņa Neita Diaza nesenā uzvara motivējusi Īrijas sportistu Konoru Makgregoru atgriezties sacensību apritē.

Jau ziņots, ka 34 gadus vecais amerikānis  (21-11) pagājušajā nedēļas nogalē pārspēja savu 32 gadus veco tautieti Entonoju Petisu (22-9). Diazam šī bija pirmā cīņa kopš 2016. gada augusta, kad viņš zaudēja tieši Makgregoram, kuru šajā pašā gadā vēl bija paguvis uzvarēt.

“Pagājuši trīs gadi kopš aizvadījām cīņu,” sociālajā tīklā “Instagram” raksta Makgregors. “Apsveicu ar uzvaru, Neit! Šobrīd pats esmu motivēts atgriezties un būšu gatavs kādu dienu aizvadīt vēl vienu mūsu savstarpējo dueli. Ja arī nē, vienmēr esmu tevi cienījis – ilgu gadu karš bez liekām runām, bet reāliem darbiem.”

Makgregors 2018. gada oktobrī ceturtajā raundā piekāpās krievu atlētam Habibam Nurmagomedovam, bet 2017. gada vasarā cīņā pēc boksa noteikumiem desmitajā raundā ar tehnisko nokautu zaudēja leģendārajam Floidam Meivezeram.

Tādējādi pēdējā cīņa, kurā viņš guva uzvaru, bija 2016. gada novembrī ar Ediju Alvaresu. Makgregors arī paziņoja par karjeras beigām, taču tas nebija viennozīmīgi, jo sportists, iespējams, vēl atgriezīsies UFC apritē.

Abi atlēti 2016. gadā aizvadīja divas cīņas. Pirmajā uzvaru guva Diazs, bet otrajā triumfēja Makgregors. Diazs karjeras laikā izcīnījis 21 uzvaru, bet cietis 11 neveiksmes, kamēr Makgregors svinējis panākumus 21 dueļos, bez zaudējis četros.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par