Dienas vienīgajā KHL spēlē “Traktor” pēcspēles metienos uzvar Kazaņā

13/10/2020 22:01
Čeļabinskas

Vienīgajā šīs dienas Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) Čeļabinskas “Traktor” ar 3:2 pēcspēles metienos viesos pārspēja Kazaņas “Ak Bars”.

Mača pirmajā periodā viesus, spēlējot mazākumā, vadībā izvirzīja Aleksejs Bivaļcevs, kas ļāva “Traktor” pirmās 20 minūtes noslēgt savā labā. Otrajā trešdaļā vairākumu realizēja “Ak Bars”, kad precīzs bija Alberts Jaruļins.

Noslēdzošajā periodā vairākumā izcēlās Čeļabinskas vienības leģionārs Pontus Abergs, bet trešdaļas vidū izlīdzinājumu panāca Kazaņas kluba hokejists Kamils Fazilzjanovs.

Papildlaikā komandas vārtus neguva un uzvarētāju bija jānoskaidro pēcspēles metienu sērijā. “Ak Bars” sastāvā ar precīzu raidījumu atzīmējās tikai Ivans Jemets, bet pretinieku rindās veiksmīgi bija Bivaļcevs, Abergs un Niks Beilens.

Kazaņas vienība Austrumu konferencē ieņem trešo pozīciju. Savukārt “Traktor” atrodas sestajā vietā.