Dienas vienīgajā spēlē Hārtlija trenētā “Avangard” ne bez grūtībām uzvar “Neftekhimik”

18/09/2020 21:29
Omskas Avangard

Šodien Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) notika viena spēle, kura Boba Hārtlija trenētā Omskas “Avangard” izbraukumā ar 2:1 apspēlēja Ņižņekamskas “Neftekhimik”.

Pirmajās 20 minūtēs vārti netika gūti, bet otrās trešdaļas sākumā viesu aizsargs Aleksejs Jemeļins izvirzīja “Avangard” vadībā. Pamatlaika vidū mājinieku uzbrucējs Aleksandrs Kučerjavenko panāca izlīdzinājumu, bet divas minūtes pirms pārtraukuma Kirils Semjonovs guva otros vārtus “Avangard” labā – 2:1.

Trešajā trešdaļā rezultāts vairs nemainījās un Hārtlija trenētais klubs svinēja vēl vienu uzvaru. Jāatzīmē, ka spēles laikā “Avangard” izdarīja 37 metienus pa pretinieku vārtiem, kamēr “Neftekhimik” meta vien 18 reizes.

Ar 12 punktiem pēc septiņām spēlēm “Avangard” ir KHL Austrumu konferences līdere.

Šodien Nursultanā bija paredzēts mačs starp vietējo “Barys” un Rīgas “Dinamo”, taču Covid-19 uzliesmojuma dēļ pretinieku komandā, spēle tika pārcelta.