Dienu pirms “UFC249” pasākuma vienam no cīkstoņiem konstatē Covid-19

Ronaldu Souza, sportazinas.com
Ronaldu Souza | Foto: MMA Fighting

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) cīkstonis no Brazīlijas Ronaldu Souza nevarēs piedalīties “” pasākumā, jo viņam ir pozitīvas analīzes uz koronavīrusu Covid-19.

Jau ziņots, ka UFC atgriezīsies uz ekrāniem naktī uz 10. maiju pēc Latvijas laika. Sākotnējais plāns paredzēja ASV pilsētā Džeksonvilā aizvadīt 12 cīņas bez skatītāju klātbūtnes. Tomēr brazīlieša inficēšanas dēļ viņa mačs pret Jamaikas pārstāvi Juraju Holu ir atcelts.

Tajā pašā laikā UFC vadītājs Dana Vaints sarunā ar ESPN žurnālistu Bretu Okamoto norādīja, ka šī situācija neapdraud pasākumu un tas tiks aizvadīts. Viņš atklāja, ka visi cīkstoņi dzīvo izolēti ar savām komandām. Tāpat Vaits atgādināja, ka šajā laikā kopā tika veikti 1200 testi 300 dažādiem cilvēkiem, un būtu dīvaini, ja tie visi būtu negatīvi.

Pasākuma sākums paredzēts plkst. 1:30 pēc Latvijas laika. “UFC249” galvenā cīņa ir duelis starp Toniju Fergusonu un Džastinu Geidži, tā sāksies ap 5:00 pēc Latvijas laika. Pirms koronavīrusa Covid-19 pandēmijas bija paredzēts, ka par čempiona jostu vieglajā svarā Fergusons cīnīsies pret Habibu Nurmagomedovu. Šos plānus izjauca koronavīrusa Covid-19 pandēmija, jo pēc robežu slēgšanas Nurmagomedovam nebija iespējas atlidot uz ASV.

UFC plānoja aizvadīt pasākumu uz privātas salas, Habiba vietā uzaicinot Džastinu Geidži. Tomēr cīņa izpalika un pasākums tika pārcelts uz 9. maiju. Iepriekš UFC vadītājs Dana Vaits paziņoja, ka šīs cīņas uzvarētājs vēlāk spēkosies ar Habibu par čempiona jostu, taču Fergusons pauda viedokli, ka čempiona josta piederēs viņa un Geidži cīņas uzvarētājam.

31 gadu vecais Geidži karjeras laikā aizvadījis 21 dueli, svinot 19 uzvaras. Pēdējo reizi viņš cīnījās 2019. gada 14. septembrī, pirmajā raundā tiekot galā ar Donaldu Seroni. Savukārt 36 gadus vecais Fergusons piedzīvojis trīs zaudējumus 28 cīņās. Arī viņa pēdējais pretinieks bija Serone. Fergusonam gan uzvarai bija nepieciešami divi raundi.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par