Dienvidkoreja piedzīvo vēl vienu pamatīgu kaunu – 1:13 pret ASV

11/05/2018 23:31

Vēl vienu sagrāvi Pasaules čempionātā Dānijā piedzīvojusi Dienvidkorejas valstsvienība, kas ar 1:13 piekāpās ASV hokejistiem. Amerikāņu rindās ar pieciem rezultativitātes punktiem izcēlās uzbrucēji Patriks Keins (2+3) un Čārlijs Makovijs (2+3).

Lai gan Dienvidkoreja pirmā izvirzījās vadībā, Džin Ānam pārspējot Skotu Dārlingu, tomēr Āzijas valsts prieki nebija ilgi. Nacionālās hokeja līgas spēlētājiem bagātā ASV izlase guva četrus bezatbildes vārtus un pārtraukumā jau devās ar komfortablo 4:1. Ar rezultatīviem metieniem atzīmējās Andress Lī, Patiks Keins, bet dubli nokārtoja Čārlijs Makovijs.

Otrajā periodā dienvidkorejiešu publiskā ”kaunināšana” turpinājās – Meta Daltona sargātajā cietoksnī tika iemestas vēl četras ripas. Amerikāņiem, veicot skaistas izspēles, vārtus guva Dereks Raiens, Bleiks Kolmans, Keins un Kems Atkinsons.

Pēdējās 20 minūtēs ASV hokeja izlases ceļa rullis turpināja braukt pāri Dienvidkorejai, un tablo vēstīja jau divciparu skaitli amerikāņu labā. Ar rezultatīviem metieniem atzīmējās Tāžs Tompsons,  Atkinsons, Nīls Pionks, kā arī Raiens.

Pēc šī zaudējuma Dienvidkorejas vārtu attiecība aizvadītajos piecos mačos ir kaunpilna – 3:41. Tikmēr B apakšgrupā ASV hokejisti piecos mačos tikuši 13 punktiem, tikmēr Dienvidkorejai punktu nav.