Dienvidkoreja pirmajā periodā pabiedē Zviedriju “Channel One” kausa izcīņā

16/12/2017 19:57
Dienvidkorejas hokeja izlase, Sportazinas.com

Sestdien, 16.decembrī, tika aizvadītas divas spēles Eirotūres posmā (saukts arī par “Channel One” kausu).

Pirmajā dienas spēlē savā starpā tikās Zviedrijas hokeja izlase ar Dienvidkoreju. Pirmais periods noslēdzās bez vārtu guvumiem, bet nevienu no trīs zviedru noraidījumiem korejieši nespēja izmantot.

Jautrība sākās otrajā periodā, kad jau 42.sekundē precīzs bija naturalizētais uzbrucējs Maiks Testvuds. Zviedrijas izlase gan mobilizējās un izlīdzinājumu panāca pēc trīs minūtēm, kad precīzs bija Novisibirskas “Sibirj” uzbrucējs Aleksandrs Bergstroms. Pēc nepilnām divām minūtēm skandināvi jau izvirzījās vadībā, kad precīzs bija AK “Bars” uzbrucējs Antons Landers, bet jau perioda vidū rezultāts kļuva 3:1 – vārti “Skelefftea” uzbrucēja Pāra Lindholma kontā. Īsi pirms tam zviedri veica vārtsargu maiņu, kad Viktors Fasts (Vāksjo “Lakers”) nomainīja Magnusu Helbergu (Pekinas “Kunlun Red Star”). Vairāk otrajā periodā nekas nemainījās.

Trešajā periodā zviedri guva vēl divus bezatbildes vārtus, pie tam, paveicot to skaistā manierē – sākumā mazākumā precīzs bija Deniss Everbergs (Jekaterinburgas “Avtomobilist”) un Andreas Enkvists (“Djurgardens”, Zviedrija).

Jāpiezīmē, ka pēdējā periodā korejieši nopelnīja piecus noraidījumus, tādējādi gandrīz pusi no tā spēlējot mazākumā. Zviedrijai bija arī nospiedošs izdarīto metienu pārsvars – 53 pret 24.

Kā zināms, Zviedrija šī turnīra ietvaros pirmajā spēlē ar 1:3 piekāpās Krievijas izlasei, bet Dienvidkoreja šo Eirotūres posmu sāka ar zaudējumu Kanādas izlasei ar 2:4 un vakar piekāpās Somijas izlasei ar 1:4.

Par Krievijas un Kanādas spēli informācija tiek papildināta…