Dienvidkorejas loka šāvējas devīto reizi pēc kārtas kļūst par olimpiskajiem čempiniem

25/07/2021 11:43

Dienvidkorejas loka šāvējas svētdien uzvarēja Tokijas olimpisko spēļu komandu sacensībās, šajā disciplīnā triumfējot devītajā Olimpiādē pēc kārtas. Dienvidkorejas loka šāvējas finālā trīs setos ar 6-0 pārspēja Krievijas Olimpiskās komitejas (OKR) komandu. Uzvarētāju sastāvā bija sestdien jaukto pāru sacensībās par čempioni kronētā Ana Sana, Janga Minhi un Kanga Čejonga.

Cīņā par bronzu Vācija trīs setos ar 5-1 uzvarēja Baltkrieviju.

Sieviešu komandu sacensības olimpisko spēļu programmā tika iekļautas 1988.gadā un kopš tās reizes nevienai citai valstij nav izdevies gāzt Dienvidkorejas sportistes no čempioņu troņa. Pēc loka šaušanas atgriešanās olimpisko spēļu programmā Dienvidkoreja kļuva par šī sporta veida dominējošo valsti, izcīnot 25 no 42 zelta medaļām. Riodežaneiro Dienvidkoreja uzvarēja visās četrās disciplīnās.

Tokijas olimpiskās spēles norisināsies līdz 8.augustam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Renē Fāzels
28/09/2021 16:32

Zobārsta 27 gadi IIHF prezidenta amatā – ar ko hokeja sabiedrības atmiņā paliks Fāzels

Aizvadītajā sestdienā Sanktpēterburgā norisinājās starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) kongress, kurā tika ievēlēts jauns organizācijas prezidents. Tam bija jānotiek vēl pagājušajā gadā, taču, paša Renē Fāzela vārdiem runājot, viņš nevarēja atstāt…