Dikeulaka ar neveiksmi sāk Polijas čempionāta pusfinālu

13/04/2019 13:48

Latvijas sieviešu basketbola izlases saspēles vadītājas Elīnas Dikeulakas pārstāvētā Vroclavas “Šlenza” sestdien ar zaudējumu sāka Polijas čempionāta pusfinālu.

“Šlenza” savā laukumā ar 76:89 (32:21, 14:27, 18:23, 12:18) piekāpās Gožovas “InvestInTheWest AJP”, sērijā līdz trim uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-1.

Dikeulaka šajā cīņā laukumā pavadīja 19 minūtes un 59 sekundes, kuru laikā iemeta trīs punktus. Viņa realizēja vienu no četriem trīspunktniekiem, bet visi trīs divpunktnieki lidoja mērķim secen.

Latviete šajā mačā izcēlās arī ar piecām atlēkušajām bumbām, četrām rezultatīvām piespēlēm, vienu piezīmi un trim izprovocētiem noteikumu pārkāpumiem.

Sērijas nākamais mačs notiks jau svētdien “Šlenza” laukumā.

“Šlenza” ar 16 uzvarām 24 spēlēs Polijas čempionāta kopvērtējuma tabulā ieņēma sesto vietu, kamēr “InvestInTheWest AJP” bija vien septītā.

Šajā vienībā Dikeulaka noslēdza arī iepriekšējo sezonu, palīdzot Vroclavas basketbolistēm izcīnīt Polijas čempionāta bronzas medaļas.

Savukārt cita Latvijas basketboliste Zenta Meļņika un viņas pārstāvētā Sanmartīno “Fila” komanda sestdien iekļuva Itālijas A sērijas pusfinālā.

“Fila” ceturtdaļfināla trešajā spēlē savā laukumā ar rezultātu 75:68 (19:21, 14:16, 16:20, 26:11) pārspēja Broni “Elcos” vienību, sērijā līdz divām uzvarām gūstot virsroku ar 2-1.

Meļņika šajā mačā laukumā pavadīja 13 minūtes un vienu sekundi, šajā laikā gūstot divus punktus. Viņa realizēja savu vienīgo divpunktu metienu, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, vienu reizi pārkāpa noteikumus un izprovocēja divas piezīmes.

“Fila” pusfinālā ar Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirolīgas komandu Skio “Familia”, kamēr Anetes Šteinbergas pārstāvētā Venēcijas “Umana Reyer” mēros spēkus ar Raguzas “Passalacqua” vienību. Pusfināla sērijas sāksies otrdien un tās ritēs līdz vienas komandas trim uzvarām.

“Umana Reyer” regulārajā čempionātā ar 17 uzvarām 20 spēlēs kopvērtējumā bija otrā, kamēr “Fila” ar 13 panākumiem ieņēma ceturto vietu.