Dikeulaka: Latvijai ne no viena nav jābaidās

Elīna Dikeulaka, sportazinas.com
Elīna Dikeulaka | Foto: FIBA

Latvijas sieviešu basketbola izlases spēlētāja pēc uzvarētās spēles pret Ukrainu ar 82:74 atzina, ka valstsvienībai ne no viena nav jābaidās.

“Mazs cinītis gāž lielu vezumu,” pēcspēles intervijā ar “TV Play Sports” sacīja Dikeulaka. “Jāpateicas komandas biedrenēm par labiem blokiem, un vispār par visu, jo bez viņām tas nebūtu iespējams. Mēs tiešam esam viena komanda. Paldies arī skatītājiem,” turpināja basketboliste.

Pati Dikeulaka atzīmējās ar 33 punktiem, septiņām piespēlēm un sešām atlēkušajām bumbām. Pēc divām spēlēm Latvijas izlasei ir viena uzvara, bet pēdējo maču grupā valstsvienība aizvadīs 30. jūnijā pret Spāniju.

“Mums ne no viena nav jābaidās. Viņām (spānietēm) jābaidās no mums. Mēs pierādījām, ko mēs varam. Beigās, kad man neaizgāja spēle, Kate (Krēsliņa), Ieva (Pulvere) un visas citas uzņēmās atbildību. Esam stipras ar to, ka mēs esam kā viena liela komanda,” noslēdza Dikeulaka.

Tikmēr Ilze Jākobsone intervijā ar aģenturu LETA atzina, ka galvenais uzdevums bija apturēt pretinieču līderi: “Gatavojāmies uz komandas spēli, kas šodien ļoti labi sanāca. Koncentrējāmies uz aizsardzību, neļaujot Aļinai Jagupovai gūt tik daudz punktu, cik viņa parasti samet,” spēli komentēja uzbrucēja.

“Pašām sanāca piespēles un caurgājieni, kā arī Paula Strautmane ļoti labi nokapāja aizsardzībā. Tas vēl vairāk uzvilka komandu. Šajā čempionātā tiesneši ļoti daudz ļauj sisties un šeit ir jāparāda, kurš ir stiprākais,” uzsvēra basketboliste.

“Mērķis bija pacelt tempu, lai viņas nogurtu. Izlaižot mazās spēlētājas laukumā, temps vēl vairāk tika kāpināts,” atzīmēja Jākobsone.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par