Dikeulaka rezultatīva cīņā par bronzu Polijas čempionatā

25/04/2018 22:59
Elīna Dikeulaka, Sportazinas.com

Latvijas izlases basketboliste Elīna Dikeulaka trešdien guva 18 punktus Polijas čempionāta bronzas sērijas pirmajā spēlē un kaldināja Vroclavas “Šlenza” vienības uzvaru.

Vroclavas basketbolistes viesos ar rezultātu 66:62 (14:19, 13:13, 16:17, 23:13) pārspēja Krakovas “Wisla Can-Pack” komandu, sērijā līdz trim uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.

Latviešu basketboliste šajā mačā laukumā pavadīja 30 minūtes un 49 sekundes, kuru laikā realizēja piecus no deviņiem divpunktu metieniem, divus no trim tālmetieniem un abus divus soda metienus. Abus trejačus viņa grozā raidīja spēles pēdējās minūtēs.

Tāpat Dikeulaka izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, veica trīs rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbu, trīs reizes pārkāpa noteikumus, izprovocēja trīs piezīmes un tika pie 16 efektivitātes koeficienta punktiem.

Ar 18 punktiem Dikeulaka bija rezultatīvākā savā komandā, bet pretiniecēm ar 12 punktiem un 13 atlēkušajām bumbām izcēlās “VEF Rīga” lietuviešu uzbrucēja Arna Labucka sieva Giedre, kura pērn pārstāvēja Latvijas klubu “TTT Rīga”.

Sērijas otrā spēle notiks piektdien Vroclavā.

Kā vēstīts, pusfinālā “Šlenza” ar 2-3 piekāpās regulārā čempionāta spēcīgākajai komandai Bidgoščas “Artego”, kamēr “Wisla Can-Pack” ar 0-3 zaudēja Polkovices CCC komandai, kurā sezonu sāka Dikeulaka.

Pirms tam ceturtdaļfinālā “Šlenza” ar 3-1 pārspēja Toruņas “Energa” vienību, kamēr Kristīnes Vītolas pārstāvētā Gdiņas “Basket 90” komanda, kuru trenē latvietis Gundars Vētra, ar 2-3 piekāpās “Artego” basketbolistēm.

Regulārajā turnīrā “Artego” izcīnīja uzvaru, “Šlenza” ieņēma piekto vietu, bet “Basket 90” bija astotā.