Dikeulaku “double-double” un zaudējums Turcijā

28/10/2019 16:05

Turcijas augstākās līgas spēlē pirmdien zaudējumu izbraukumā piedzīvoja Elīna Dikeulaku un viņas pārstāvētā komanda Adanas ASKI. ASKI viesos ar rezultātu 94:101 (21:23, 30:18, 13:24, 30:36) piekāpās Kocaeli “Izmit Belediyespor”.

Rezultatīvajā un mačā mājinieces otrās ceturtdaļas sākumā pēc Izemas Javuzas divpunktu metiena panāca 27:21, taču drīz vien priekšā jau bija Dikeulaku pārstāvētā Adanas komanda, kas dominēja mača vidusdaļā, divreiz panākot 12 punktu pārsvaru – 49:37 un 58:46 mača 26.minūtē. Noturēt pārsvaru viešņām nebija lemts.

Dikeulaku laukumā devās pamatsastāvā un 37 minūtēs un vienā sekundē guva 17 punktus, realizējot septiņus no desmit divpunktu metieniem, vienu no četriem trīspunktniekiem un aizmetot garām vienīgo soda metienu. Tāpat viņa 12 reizes rezultatīvi piespēlēja, noformējot jau otro “double-double” pēc kārtas, un izcīnīja piecas atlēkušās bumbas. Latvijas basketboliste nopelnīja četras personiskās piezīmes un izprovocēja divus noteikumu pārkāpumus, kā arī spēli pabeidza ar +/- rādītāju mīnus desmit un lietderības koeficientu 22.

Rezultatīvākā viešņu rindās ar 39 punktiem bija Daniela Adamsa, kura izcīnīja arī astoņas bumbas zem groziem, kamēr uzvarētāju rindās ar 35 punktiem rezultatīvākā bija Kortnija Viljamsa, kurai arī septiņas atlēkušās bumbas un astoņas rezultatīvas piespēles.

Ar bilanci 1-2 Adanas klubs līgā ieņem astoto vietu 13 komandu konkurencē, bet šodienas pretinieces ar divām uzvarām trīs spēlēs ir pakāpušās uz piekto vietu. Aijas Putniņas pārstāvētā Ankaras “Čankaja Universitesi” ar diviem zaudējumiem divās spēlēs ieņem pēdējo vietu.

Adanas komanda iepriekšējā sezonā Turcijas līgā ieņēma 11.vietu un šosezon nespēlēs nevienā no Eiropas klubu turnīriem.

Pērn par Turcijas čempionēm jau otro gadu pēc kārtas tika kronētas “Fenerbache Oznur Kablo” basketbolistes.