“Dinaburga” OHL pastarīšu duelī pieveic “Prizmu”

14/12/2021 21:49
Daugavpils

Daugavpils “Dinaburgas” komanda otrdien svinēja uzvaru “Optibet” Hokeja līgas (OHL) regulārā čempionāta spēlē. Daugavpilieši viesos ar rezultātu 6:3 (2:1, 3:0, 1:2) pārspēja Rīgas “Prizma” komandu un panāca šodienas pretiniekus turnīra tabulā.

Devītajā minūtē viesus no Latgales vadībā izvirzīja Danila Miluškins, bet vēlāk pirmajā periodā uz “Dinaburgas” hokejista Artjoma Pugolovkina metienu ar gūtiem vārtiem atbildēja Marks Ernests Kaniņš. Otrajā periodā viesiem bezatbildes vārtus guva Edgars Petrovs, Pugolovkin un Māris Ļeščovs – 5:1. Trešajā trešdaļā mājiniekiem vārtus guva Valērijs Vorožcovs un Zigmars Reinis Zīle, bet galarezultātu 6:3 uzstādīja Renāts Vabiščevičs.

Aleksandrs Mucenieks uzvarētāju vārtos atvairīja 30 no 33 metieniem. Ar trīs punktiem spēli pabeidza Petrovs un Vabiščevičs, kuri bez vieniem gūtiem vārtiem arī atdeva divas rezultatīvas piespēles.

Turnīra tabulā uz pirmo vietu ar 36 punktiem 19 cīņās ieņem “Mogo”/LSPA komanda, kurai ar 35 punktiem 21 mačā seko “Zemgale”/LLU. “Liepāja” ar 23 punktiem 18 dueļos ir trešā, bet uzreiz aiz tās ar 17 spēlēs izcīnītiem 22 punktiem ir “Olimp”/”Venta 2002”, kamēr piektajā vietā ir Hokeja skola “Rīga”, kas izcīnījusi deviņus punktus 18 spēlēs. Sestajā vietā ar pieciem punktiem 18 mačos atrodas Rīgas “Prizma”, bet Daugavpils “Dinaburga” tikpat punktus guvusi 17 spēlēs.

Aizvadītajā sezonā OHL kausu izcīnīja “Olimp”/”Venta 2002”, bet regulārajā sezonā uzvaru svinēja “Zemgale”/LLU. Pirmais Latvijas čempionāts hokejā notika pirms 90 gadiem.