“Dinaburga” zaudē “Olimp”/”Venta 2002” vienībai

19/01/2022 22:16
Daugavpils

Daugavpils “Dinaburga” trešdien “Optibet” Hokeja līgas (OHL) spēlē Daugavpilī piekāpās čempionvienībai “Olimp”/”Venta 2002”. Daugavpilieši mājās zaudēja “Olimp”/”Venta 2002” ar 1:3 (1:2, 0:1, 0:0).

Sestās minūtes vidū viesi ar Edija Brahmaņa un Kristiāna Zelta gūtajiem vārtiem panāca 2:0 vadību. Vienus vārtus mājiniekiem atguva Timofejs Filipovs, bet otrajā periodā divu vārtu starpību ar soda metienu atjaunoja Alberts Ķirsons – 3:1. Jau pēc spēles beigu signāla 20 soda minūtes un noraidījumu līdz mača beigām nopelnīja Zelts un mājinieku spēlētājs Vadims Vabiščevičs.

Vēl trešdien bija paredzētas “Liepājas” un “Olimp”/”Venta 2002”, kā arī “Mogo”/LSPA un “Zemgale”/LLU spēles, taču tās, tāpat kā vēl divi mači ceturtdien un divi – sestdien, ir pārceltas uz vēlāku laiku Covid-19 ierobežojumu dēļ.

Turnīra tabulā pirmo vietu ar 42 punktiem 23 cīņās ieņem “Mogo”/LSPA komanda, kurai ar 41 punktu 24 mačos seko “Zemgale”/LLU. “Liepāja” ar 29 punktiem 21 duelī ir trešā, bet aiz tās ar 19 spēlēs izcīnītiem 24 punktiem ierindojas “Olimp”/”Venta 2002”. Piektajā vietā ir Hokeja skola “Rīga”, kas izcīnījusi 13 punktus 21 spēlē, sestajā vietā ar septiņiem punktiem 23 mačos atrodas “Dinaburga”, bet ar pieciem punktiem 23 spēlēs pēdējo vietu ieņem Rīgas “Prizma”.

Aizvadītajā sezonā OHL kausu izcīnīja “Olimp”/”Venta 2002”, bet regulārajā sezonā uzvaru svinēja “Zemgale”/LLU. Pirmais Latvijas čempionāts hokejā notika pirms 90 gadiem.