“Dinamo” aizsargam piešķirts naudas sods

10/02/2021 13:36

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības Rīgas “Dinamo” aizsargs Roberts Mamčics par otrdienas spēlē viesos par pret Boba Hārtlija vadīto Omskas “Avangard” vienību nopelnīto noraidījumu līdz spēles beigām sodīts ar naudassodu, trešdien paziņots līgas tīmekļa vietnē.

Jau ziņots, ka otrdien Balašihā “Dinamo” ar 1:5 (1:0, 0:4, 0:1) zaudēja “Avangard”. Otrajā periodā Mamčics divas minūtes pirms trešdaļas beigām saņēma 5+20 minūšu noraidījumu, noslēdzot savu dalību spēlē. Piecu minūšu laikā “Avangard” iemeta divas ripas rīdzinieku vārtos, panākot 5:1 savā labā. “Pamatojoties uz iesniegtajiem materiāliem, tika nolemts pārkvalificēt Rīgas “Dinamo” aizsargam Mamčičam piemēroto sodu no KHL Disciplinārā nolikuma 27.panta 1.1.punkta uz 27.panta 1.3.2.punktu, piemērojot naudassodu,” vēstīts KHL lēmumā.

Nākamajā pirmdienā rīdzinieki savā laukumā uzņems Kazaņas “Ak Bars”, bet pēc tam dosies sezonas pēdējā izbraukumā, kurā aizvadīs divus mačus.

Rīgas komanda zaudējusi pēdējās astoņās pēc kārtas un mēneša laikā uzvarējusi tikai vienā no 14 cīņām. “Dinamo” ar 25 punktiem 54 dueļos ir vājākā komanda līgā. Komandas galvenais treneris Pēteris Skudra šajā izbraukumā līdzi ņēmis trīs vārtsargus, astoņus aizsargus un 13 uzbrucējus.

“Dinamo” sastāvā nebija līdz sezonas beigām traumētā vārtsarga Staņislava Gaļimova, viņa konkurenta Ivana Naļimova, kapteiņa Laura Dārziņa, Emīla Ģēģera un arī Daņila Larionova. Tāpat Rīgā palika aizsargs Kristaps Sotnieks un uzbrucējs Nikolajs Jeļisejevs. Tikmēr Kārlis Bucenieks, Gustavs Millers, Gļebs Prohorenkovs un Rūdolfs Polcs pievienojās Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) vienīgai “Rīga”. “Dinamo” iepriekšējā sezonā ieņēma priekšpēdējo vietu Rietumu grupā un visā līgā, sesto gadu pēc kārtas nekvalificējoties Gagarina kausa izcīņai.