“Dinamo” atteikumu draftā ievieto trīs leģionārus

02/12/2020 14:27
Zeks Mičels

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” atteikumu draftā ievietojis uzbrucējus Metu Vaitu, Zeku Mičelu un Konstantīnu Komareku, vēsta vienība.

27 gadus vecais Mičels 24 pamatturnīra spēlēs izcēlās ar sešiem vārtiem un trīs piespēlēm, izpildīja 12 spēka paņēmienus, bloķēja 17 metienus, nopelnīja 6 soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -7, vidēji laukumā pavadot 17:31 minūti. Deviņi punkti ir trešais labākais rezultāts komandā un labākais starp visiem leģionāriem.

31 gadus vecais Vaits laukumā gājis 16 mačos, kuros vārtus neguva, izradīja piecas piespēles, izpildīja 9 spēka paņēmienus, bloķēja 7 metienus, nopelnīja 4 soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -11, vidēji laukumā pavadot 16:57 minūtes.

Savukārt 28 gadus vecais Komareks 15 cīņās sakrāja sešus (2+4) punktus, izpildīja 5 spēka paņēmienus, bloķēja 3 metienus, nopelnīja 4 soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -10, vidēji laukumā pavadot 15:42 minūtes.

Atteikumu draftā hokejisti pavadīs 48 stundas, kuru laikā viņus varēs izvēlēties jebkura cita KHL vienība. Ja tas netiks izdarīts, tad visi trīs līdz līgumattiecību pārtraukšanas dosies uz “Dinamo” fārmklubu – “Zemgali/LLU”.

Sezonas laikā darbu “Dinamo” zaudējuši Renārs Krastenbergs, Miķelis Rēdlihs, Gints Meija, Endrjū O’Braiens un Morgans Eliss, kurš arī tika ievietots atteikumu draftā.

Tāpat divvirziena līgums līdz sezonas beigām noslēgts ar Gļebu Zirjanovu, kuram pirms tam bija pārbaudes kontrakts.

Ar 12 punktiem 29 mačos “Dinamo” ieņem pēdējo, 11. vietu Rietumos. Nākamo spēli komanda aizvadīs jau rītdien, 3. decembrī, kad plkst. 15:00 savā laukumā uzņems Čeļabinskas “Traktor”.