“Dinamo” bijušais tehniskais direktors atklāti stāsta par depresiju pēc kluba sabrukšanas

13/11/2023 19:41
Nokopēts
Armands Simsons

Kādreizējais Rīgas “Dinamo” tehniskais direktors Armands Simsons “Latvijas Televīzijas” raidījumā “Dzīvei nav melnraksta” dalījās atmiņās ar savu emocionālo stāvokli pēc Krievijas uzsākta kara Ukrainā.

Pagājušā gada februārī Krievija uzbruka Ukrainai, un karš ilgst jau vairāk nekā pusgadu. Kaimiņvalsts agresija nozīmēja arī Rīgas “Dinamo” izstāšanos no Kontinentālās hokeja līgas (KHL), kurā klubs nospēlēja 14 sezonas.

“2022. gada 24. februārī Ukrainā nokrita pirmā bumba, un tā dēļ pienāca beigas visas manas dzīves mīlestībai un lielai dzīves ģimenei, kas bija saistīta ar hokeju, ar Rīgas “Dinamo”. Tas sakrita ar to, ka beidzos arī es, paldies Dievam, ka tikai uz kaut kādu brīdi. Zeme zem kājām sabruka, stabilais beņķis, uz kura mēs 14 gadu garumā bijām raduši sēdēt. Kājas bija aplauztas, ko tādu dzīvē nevarēja saplānot, paredzēt, sagatavoties. Ka kaut kas tāds ar tevi var notikt,” atceras Simsons.

“Emocionāli bija tā, ka man vairs nekā nav un nekā nebūs, es vairs neko nevarēšu, jo neko citu nemāku. Protams, ka atbalsts bija, tajā skaitā no bijušajiem “Dinamo” kolēģiem – tu jau varēsi atrast darbu, tu taču nepazudīsi. Tev visi tic, bet tu rītā vai vakara tīri zobus, skaties spogulī – tas čalis tev netic, viņam nav vīzijas un plāna, ko darīt tālāk,” pastāstīja “Dinamo” bijušais tehniskais direktors.

 

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām