“Dinamo” fārmklubs nepilnā sastāvā atsācis treniņus

Zemgale/LLU
"Zemgale/LLU" | Foto: "Optibet" hokeja līga

“Optibet” hokeja līgas (OHL) komanda “Zemgale”/LLU, kurā iepriekš vairākām personām noteikta saslimšana ar Covid-19, šonedēļ nepilnā sastāvā atsākusi treniņus, Latvijas Radio atklāja kluba direktors Aivars Zeltiņš.

Jau ziņots, ka Latvijas “Optibet” hokeja līgas vienībā “Zemgale”/LLU konstatēti divi saslimšanas gadījumi ar Covid-19. Komanda neatklāja, kurām personām noteikta saslimšana ar vīrusu, taču divas dienas vēlāk Jelgavas Ledus sporta skolā treniņu nodarbības tika pārtrauktas.

Sarunā ar Latvijas Radio Zeltiņš atklāja, ka komanda aizvadītās nedēļas nogalē ir veikusi atkārtotus Covid-19 testus. Daļai no personām testi aizvien uzrāda pozitīvu rezultātu, tāpēc treniņi notiks nepilnā sastāvā.

Komandai pēc pirmajiem pozitīvajiem Covid-19 testiem noteica karantīnu līdz 23.oktobrim.

Covid-19 izplatības dēļ “zemgalieši” pirms vairāk nekā divām nedēļām neaizvadīja spēli pret “Mogo”/LSPA, bet vēlāk bija spiesta izlaist četrus mačus, kuros bija paredzēts tikties ar Hokeja skolu “Rīga”, “Liepāju”, “Olimp”/”Venta 2002” un “Prizma”/IHS.

Sacensību kalendārā “Zemgale”/LLU nākamā spēle paredzēta pēc divām dienām pret Daugavpils “Dinaburga”, kurā Covid-19 izplatības dēļ karantīna iepriekš tika noteikta septembrī.

“Dinaburga” sestdien atgriezās laukumā un ar 2:3 piekāpās “Olimp”/”Venta 2002”.

Turnīra tabulas vadībā ar 19 punktiem 11 mačos ir “Olimp”/”Venta 2002”, kurai ar 15 punktiem 11 dueļos seko “Liepāja”. Vadošo trijnieku ar 12 punktiem deviņos mačos noslēdz “Mogo”/LSPA, kurai ar desmit punktiem sešos dueļos seko “Zemgale”/LLU. Hokeja skola “Rīga” deviņās spēlēs tikusi pie sešiem punktiem, par trim mazāk ir “Prizmai”/IHS, kamēr Daugavpils “Dinaburga” piecos mačos palikusi bešā.

2020./2021.gada sezonā OHL spēlē “Mogo”/LSPA, “Olimp”/”Venta 2002”, “Zemgale”/LLU, Hokeja skola “Rīga”, Daugavpils “Dinaburga”, “Prizma”/IHS un “Liepājas”.

Pagājušajā sezonā Latvijas virslīgā spēlēja astoņas komandas, taču 2020./21.gada sezonā būs par vienu komandu mazāk, jo turnīrā nespēlē “Kurbads”.

Aizvadītajā sezonā izslēgšanas spēles netika aizvadītas, bet par vietējā čempionāta uzvarētāju tika pasludināta “Olimp”. Turnīra jaunpienācēja izšķirošos punktus ieguva pēc tam, kad “Rīga” neieradās uz sezonas pēdējo maču ar “Kurbads” vienību.

“Olimp” līdz ar panākumu OHL nopelnīja iespēju startēt Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) rīkotajā Kontinentālajā kausā, taču starptautiskās sacensības tika atceltas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par