“Dinamo” galvenais varonis Ozols: Nebija viegli, protams, bet nebija arī tik grūti (VIDEO)

30/12/2021 22:21
Patriks Ozols

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas “Dinamo” aizvadītā mača galvenais varonis Patriks Ozols atzinis, ka spēle nav bijusi viegla, taču arī ne ļoti grūta. Jau ziņots, ka “Dinamo” šovakar ar rezultātu 4:3 papildlaikā apspēlēja Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kuras treneru korpusā strādā leģendārais latviešu aizsargs Sandis Ozoliņš. Uzvaru rīdziniekiem papildlaikā atnesa Ozols, kurš šajā spēlē atdeva arī vienu rezultatīvu piespēli.

“Dinamo” rindās ar vārtu guvumiem atzīmējās Gints Meija, Lauris Dārziņš, Mārtiņš Karsums un Ozols, bet “Torpedo” sastāvā divreiz precīzs bija Kens Agostino, bet viens gols Iļjam Fedotovam. “Dinamo” šī bija trešā uzvara pēdējās četrās cīņās.

“Spēli sākām diezgan labi un pirmo periodu beidzām ar vadību 2:1. Otrajā periodā ātri ielaidām divus “golus”, nonācām iedzinējos, bet perioda beigās vienus vārtus kaut kā atguvām. Trešajā periodā lielākoties iznāca tikai aizsargāties, bet papildlaikā iemetām,” mača gaitu “Dinamo” preses dienestam komentēja Ozols.

Pēc Kārļa Čukstes traumas gūšanas rīdzinieki atlikušo spēles daļu spēlēja ar pieciem aizsargiem. “Nebija viegli, protams, bet nebija arī tik grūti. Visi gājām un sitāmies,” saka uzvaras vārtu autors. “Ar Emīlu Porjē izgājām divatā pret vienu aizsargu, satuvinājos ar vārtsargu, metu vārtu virzienā, trāpīju aizsargam pa kāju, ripa atlēca pie manis. Vārtsargs jau skatījās uz otru pusi, un sanāca iemest tukšos vārtos. Pēc tādas sišanās 60 minūšu garumā uzvara bija patīkama.”

Ozols papildlaikā nogremdē Ozoliņa trenēto “Torpedo”