“Dinamo” nepaspēj izglābties Magņitogorskā un oficiāli zaudē izredzes uz “play-off”

21/01/2021 18:18
Rīgas Dinamo

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” izbraukumā zaudeja Magņitogorskas “Metallurg” ar 3:5. Vārtus rīdzinieku labā guva Miks Indrašis, Rihards Bukarts un Genādijs Stoļarovs.

Šis zaudējums nozīmē, ka “Dinamo” pat teorētiski nevar pretendēt uz iekļūšanu “play-off”.

“Dinamo” nonāca iedzinējos jau pirmajā minūtē, kad precīzs bijs Teilors Beks. Vēl trīs minūtes vēlāk Sergejs Mozjakins realizēja vairākumu un panāca 2:0, savukārt perioda turpinājumā Nikolajs Prohorkins palielināja mājinieku pārsvaru līdz 3:0.

Otrajā periodā vārti netika gūti, savukārt noslēdzošo trešdaļu rīdzinieki uzsāka cerīgi, ar vārtu guvumu atzīmējoties Mikam Indrašim. Lai arī Nikolajs Kuljomins ātri atjaunoja trīs vārtu pārsvaru, līdz trešdaļas beigām “Dinamo” atzīmējās vēl divas reizes un ar Riharda Bukarta un Genādija Stoļarova goliem lika panervozēt laukuma saimniekiem.

Pēdējā minūtē Pēteris Skudra paņēma pusminūtes pārtraukumu un nomainīja Ivanu Naļimovu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr “Metallurg” iemeta ripu jau tukšos vārtos un panāca 5:3.

Ar 23 punktiem 47 spēlēs “Dinamo” ieņem pēdējo, 11. vietu Rietumos.

Nākamo spēli komanda aizvadīs jau sestdien, 23. janvārī plkst. 16:00 pret nesen pieveikto Maskavas “Dynamo”.

Magņitogorskas “Metallurg” – Rīgas “Dinamo” 5:3 (spēle noslēgusies)