“Dinamo” hokejista sievai Vecgada vakarā nozagta un sadauzīta automašīna

Avārijā cietusī "Mercedes" automašīna

Kontinentālās hokeja līga () komandas Rīgas “Dinamo” spēlētāja Denisa Paršina sievai Vecgada vakarā nozagta automašīna, informē krievu mediji. Jeļena Paršina un viņa vīrs esot šokā par notikušo.

“Dinamo” hokejists Paršins kopā ar savu sievu bija atstājuši “Mercedes” markas spēkratu automazgātuvē, bet tā no turienes tikusi nozagta. Vēlāk garnadzis sēdies automašīnā kopā ar divām sievietēm un ietriecies Vahtangova teātra ēkā Maskavā. Pēc avārijas viņi pametuši notikuma vietu.

“Sākumā domāju, ka tas ir joks,” portāls “PDM News” citē Jeļenu Paršinu. “Ceļu policija mums atsūtīja fotogrāfijas, bet pēc tam uzreiz rakstījām iesniegumu, un likumsargi sāka lietas izmeklēšanu. Bijām kopā ar draugiem un tuviniekiem, bet pusotru stundu pirms Jaunā gada iestāšanās saņēmām zvanu un bijām šokēti.”

Jeļena Paršina atklāja, ka nebija atpazinusi konkrēto darbinieku, kurš paņēma viņas auto, lai to it kā nogādātu automazgātuvē. “Policija teica, ka viņš avārijas brīdī bija kopā ar divām sievietēm. 31. decembrī viņš bija vienīgais darbinieks mazgātuvē un “visas durvis bija vaļā”. Zaglis sākotnēji atzina savu vainu, bet tagad, cik saprotu, mēģina to noliegt.”

Pagaidām Paršinu ģimene nav saņēmusi informāciju, vai zaglis ir arestēts, bet sadauzītā automašīna atrodoties speciālā stāvlaukumā. Avārijas brīdī garām Vahtangova teātra ēkai staigāja cilvēki, taču neviens par laimi necieta. Arī pati ēka netika būtiski sabojāta, bet tās direktors Kirils Kroks izteicās, ka pie stūres esošā personā, visdrīzāk, bija alkohola reibumā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par