”Dinamo” ielaiž divus vārtus 11 minūtēs un atzīst ”Sochi” pārākumu

27/09/2018 21:47

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) otro neveiksmi pēdējās trīs spēlēs šovakar piedzīvoja Rīgas ”Dinamo”, kas ielaida divus vārtus jau pirmajās 11 minūtēs un mājās ar 1:4 atzina ”Sochi” pārākumu.

Rīdzinieki maču uzsāka neveiksmīgi, jo jau trešajā minūtē ielaida vārtus un nonāca iedzinējos. Kirils Kapustins pēc Kristera Gudļevska neveiksmīgi atsistas ripas bija izveicīgākais mājinieku vārtu priekšā un izvirzīja ”Sochi” vadībā ar 1:0.

Savukārt pirmās trešdaļas vidū Ņikita Točitskis dubultoja viesu pārsvaru, vārtu priekša mainot ripas lidojuma virzienu pēc Francijas izlases aizsarga Joana Ovitū izdarītā metiena un piespiežot Rīgas ”Dinamo” veikt vārtsargu nomaiņu (2:0).

Pirmajās 11 minūtēs divas ripas ielaidušā Kristera Gudļevska vietu mājinieku vārtos ieņēma krievs Timurs Biļalovs, kurš lieliski iesaistījās spēlē un pirmā perioda turpinājumā vairākas reizes glāba rīdziniekus no vēl vienu vārtu zaudējuma.

Otrajā trešdaļā ”Sochi” turpināja dominēt un vienā no epizodēm iespieda Rīgas ”Dinamo” ilgstoši savā aizsardzības zonā. Lai atpūtinātu savus spēlētājus Ankipāns pieprasīja pusminūtes pārtraukumu, taču šis solis attaisnojās tikai daļēji, jo neilgi pēc spēles atsākšanās Andris Džeriņš atstāja mājiniekus mazākumā.

Viesi gan neizmantoja skaitlisko vairākumu. Turklāt nedaudz vēlāk jau rīdzinieki nonāca vairākumā, tomēr nākamo divu minūšu laikā neko ievērības cienīgu neizveidoja un neizmantoja iespēju samazināt rezultāta starpību.

Četras ar pusi minūtes līdz pamatlaika beigām gan mājinieki samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, kad zviedru uzbrucējs Līnuss Videls izmantoja skaitlisko pārsvaru un guva jau savus piektos vārtus pēdējos četros mačos (1:2).

Rīgas ”Dinamo” tomēr nespēja izglābties no zaudējuma un beigās ielaida vēl divus vārtus. Nepilnu minūti pēc Videla gūtajiem vārtiem Ņikita Ščitovs izmantoja Oskara Batņas noraidījumu, atgūstot viesiem divu vārtu pārsvaru un panākot 3:1. Savukārt nedaudz vēlāk Damirs Rahimuļins ieraidīja ripu tukšajā mājinieku cietoksnī un uzstādīja mača galarezultātu – 4:1.