“Dinamo” ielaiž piecus bezatbildes vārtus pret “Vityaz”

09/08/2017 19:34

Rīgas “Dinamo” hokejisti, gatavojoties desmitajai Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonai, trešdien Vācijas pilsētā Kaselē pārbaudes turnīra otrajā spēlē ar rezultātu 2:5 (2:1, 0:4, 0:0) kapitulēja Maskavas apgabala “Vitjaz” vienībai.

Šī Latvijas komandai bija ceturtā neveiksme piecās aizvadītajās pārbaudes spēlēs.

Tieši rīdzinieki iemeta pirmos divus vārtus mačā – otrajā minūtē rezultātu atklāja Denijs Kristo, bet 13.minūtē Māris Bičevskis panāca 2:0.

Tomēr nākamās piecas reizes izcēlās “Vitjaz”, izceļoties pieciem dažādiem spēlētājiem un sagādāja Latvijas vienībai kārtējo zaudējumu.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka pirmajā mačā “Dinamo” otrdien ar rezultātu 3:2 pārspēja citu KHL komandu Bratislavas “Slovan” no Slovākijas, sarūpējot Sandim Ozoliņam pirmo panākumu galvenā trenera amatā. Savukārt “Vitjaz” ar 4:1 pieveica turnīra saimnieci Kaseles “Huskies” no Vācijas otrās līgas.

“Dinamo” turnīru noslēgs ceturtdien ar dueli pret “Huskies”.

Sanda Ozoliņa trenētais klubs iepriekš piedalījās pārbaudes turnīrā Minskā, piedzīvojot trīs zaudējumus trijās spēlēs. Savukārt pēc sacensībām Kaseles pilsētā jau šajā svētdienā “Arēnā Rīga” sāksies tradicionālais “Latvijas Dzelzceļa” kauss.

Kā vēstīts, Rīgas “Dinamo” savā neveiksmīgākajā sezonā deviņos KHL aizvadītos gados palika pēdējā vietā 14 Rietumu konferences komandu vidū, bet visā līgā ieņēma pirmspēdējo 28.pozīciju.

Jaunā KHL sezona sāksies 21.augustā, kamēr Rīgas “Dinamo” pirmo maču aizvadīs 22.augustā viesos pret Omskas “Avangard”. Savukārt pirmais mačs savā laukumā gaidāms 31.augustā pret Maskavas “Spartak”.

Nākamajā sezonā katrs klubs KHL čempionātā aizvadīs pa 56 spēlēm, turklāt kalendārā būs pārtraukums saistībā ar 2018.gada Phjončhanas Ziemas olimpiskajām spēlēm.