“Dinamo” iepazīstina ar diviem jaunajiem leģionāriem (VIDEO)

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” aktīvi aizvada starpsezonu, papildinot sastāvu ar virkni leģionāriem.

Gaidāmajā sezonā Rīgas komandas krāsas pārstāvēs 30 gadus vecais uzbrucējs Kevins Klārks no Kanādas, kurš rezultatīvu spēli demonstrējis Vācijas, Šveices un Zviedrijas spēcīgākajās līgās.

“Viens no maniem trumpjiem ir ātrums, esmu uzbrūkoša tipa spēlētājs. Varu spēlēt vairākumā, bet arī aizsardzībā varu būt uzticams. Nebaidos no fiziskas spēles, vai spēles vārtu priekšā,” sevi raksturoja Klārks.

Tāpat jau Rīgā ieradies kanādiešu aizsargs Marks Zaneti, kurš kopā ar Klārku pārstāvējis “Brynas” vienību. Klārks arī piebilda, ka Kanādas izlases rindās jau sastapies ar Brendonu Makmilenu, kurš komandā saglabāts no pagājušās sezonas.

“Esmu divvirzienu aizsargs, bet koncentrējos uz savu aizsardzības spēli. Varu atdot labu pirmo piespēli, ja ir iespēja pieslēgties uzbrukumam, to izmantoju,” sevi īsuma raksturoja Zaneti, kuram bez spēlēšanas Zviedrijā arī Vācijas spēcīgākās līgas pieredze.

 

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar